Wpis z mikrobloga

Cześć Murki, mam pytanko. Mam problem z apple watchem. Sprzedałam apple watch, urządzenie było wylogowane, wyzerowane, usunęłam też to urządzenie z moich urządzeń na icloud, odłączyłam je też od iphona. Problem w tym że zegarek cały czas przy próbie połączenia pokazuje tej osobie, która go kupiła blokadę aktywacji i trzeba się zalogować? Czy to wina serwerów apple i za kilka godzin/dni "załapie", że urządzenie już jest odłączone, czy musi mi zwrócić urządzenie, muszę się zalogować itd? #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #apple #ios #applewatch i może trochę #telefony
  • 8
@shnitzel: musiałaś coś zrobić nie tak. Ale teraz w OS jest opcja aktywacji używając Twojego starego kodu do odblokowywania ekranu zamiast hasła do AppleID. Wyślij mu kod i tyle
@shnitzel: To dupa.
Zaloguj się na iCloud.com tylko przez komputerowa przeglądarkę bo na iPhonie lub iPadzie jest okrojona wersja i sprawdź jeszcze raz czy zegarek jest w urządzeniach. Ogarnij wszystko krok po kroku ze strona Apple. Nie ma innej opcji, musi zadziałać, nie musisz mieć żadnego sprzętu ze sobą żeby go odłączyć.
@tiarecki: No właśnie zostało usunięte z moich urządzeń, w znajdź też go nie pokazuje. Zrobiłam jak mówi strona apple: najpierw wymaż, potem krzyżyk żeby usunąć. Jeszcze doszukałam, że trzeba wyłączyć i włączyć urządzenie od nowa, to też zostało zrobione, ale nadal woła o zalogowanie