Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że protesty w USA wymykają się "troszkę" spod kontroli. Jeśli ktoś myśli że chodzi już tylko o Georga Floyda, to jest w dużym błędzie. Tu chodzi o wszystko, sytuacja z Floydem to była tylko iskra, która podpaliła beczkę pełną prochu.

- Legitymacja Trumpa do sprawowania władzy po impeachmencie jest wyjątkowo słaba
- Odpowiedź na pandemię to żart, najpierw pieprzy o tym że to tylko przeziębienie, potem zmienia retorykę o 180 i robi klasyczny dla siebie "ja już dawno wiedziałem, lepiej od epidemiologów, ale nikt mnie nie słuchał".
- 40 milionów ludzi bez pracy
- W trakcie gdy wybuchają niepokoje społeczne i sytuacja jest mega napięta Trump prowadzi wojenkę z Twitterem
- Wychodzi z WHO jak obrażona dziewczynka w trakcie empidemii
- Teraz gada o strzelaniu do protestujących, są filmiki gdzie policja strzela gumowymi kulami wprost w dziennikarzy z kamerą

Amerykanie mają po prostu dość najbardziej beznadziejnej administracji w historii.

#neuropa #4konserwy #usa #polityka
Kozajsza - Wygląda na to że protesty w USA wymykają się "troszkę" spod kontroli. Jeśl...

źródło: comment_15908332857giUiF9cY4sRLvvAx75Dvg.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@M0nty: Dzięki, musiałem je przeoczyć.
@szybki_zuk: Rabowanie i kradzieże nazywasz protestowaniem? Co do aresztowania dziennikarzy to jeśli myślimy to tej samej sytuacji to pominąłeś pewne fakty: chcieli transmitować z linii policji na co nie dostali zgody, a następnie zostali usunięci z miejsce w którym stali. Bycie dziennikarzem nie zwalnia z wykonywania poleceń.

ale jak przyjac taka retoryke wzgeldem marszu niepodleglosci to sracie ogniem

Nie rozumiem o co ci
  • Odpowiedz
Rabowanie i kradzieże nazywasz protestowaniem?


@Karbon315: Gdzie tak napisałem. Chyba nie uważasz, że wszyscy protestujacy rabują sklepy? xD

Co do aresztowania dziennikarzy to jeśli myślimy to tej samej sytuacji to pominąłeś pewne fakty: chcieli transmitować z linii policji na co nie dostali zgody, a następnie zostali usunięci z miejsce w którym
  • Odpowiedz
@The_Orz: wczoraj wrzuciłem komentarz gdzie zamieszki i okradanie sklepów to coroczny sport czarnoskórej społeczności USA. Ale zgadnij w którym europejskim kraju także zdarzają się takie przypadki.

I jakiego koloru ludzie okradają corocznie sklepy i podpalają tysiące samochodów.
Dziwne ze w tych krajach rządzi lewica, niczego tym ludziom nie brakuje, mają dostęp do edukacji i pomocy
  • Odpowiedz
@Kozajsza: to nie jest kwestia Trumpa, gdyby rządził Biden albo Obama wyglądałoby to tak samo. To są głębsze problemy systemowe, zamieszki nie wybuchają dlatego że prezydent #!$%@? głupoty na twitterze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: XDDD trudno żeby czarni Trumpa popierali wiadomo że to socjaldemokraci. A że to dzicz to się rozpętało także twoje teorie to spore nadużycie kolego socjalisto.
  • Odpowiedz