Wpis z mikrobloga

Czy jest na rynku lepsza budżetowa oferta na kartę, niż Virgin Mobile z ich pakietem "#mini 3"? Wydzwaniam miesięcznie niecałe 10 minut, wysyłam 4 SMSy i 1 MMSa i zużywam mało neta (ok 100 MB). Dlatego nie chcę płacić 25zł za full bogate pakiety, skoro od dawna wykorzystuję tylko ułamek oferty. Ważne, żeby numer był ważny na rok i było tanio. Jak pakiet neta będzie się kumulował, to już w ogóle będzie sztos (chociaż to pewno marzenie). Więcej mi nie potrzeba.
Mieszkam na przedmieściach. Obecnie mam Vikingów. Czy wszystko na infrastrukturze P4 będzie działać tak samo (w sensie zasięg, prędkość Internetu)?

#telefony #siecikomorkowe
  • 6
@k3lt: twierdzisz, że nie ma ofert na kartę z pakietem 10 minut, 5 SMSów, 100MB neta i ważności konta na rok? xD W międzyczasie przeglądam sobie oferty i już natknąłem się chociażby na Play odNOWA :)
@lofca: Chodzilo mi o to ze nie ma nic takiego w podobnej cenie (3zł), w tej ofercie Play za same 10 minut rozmow poza Play tyle zaplacisz a w VM masz 300 do wszystkich sieci i na stacjonarne.
@lofca: najtańszą opcję jaką widzę u nas to u Miśka w taryfie Nowie Plush.
1 min = 29 gr / 10 min = 2,9 zł,
1 SMS/MMS = 19 gr / 5 SMS/MMS = 0,95 zł
Pakiet 5 GB kosztuje 5 zł
Podsumowując - miesięcznie zamknąłbyś się w kwocie poniżej 10 zł.
Rok ważności konta też można włączyć i jest to darmowe.

Ewentualnie, jeśli interesowałby by Cię starter z nowym numerem,