Wpis z mikrobloga

Co to znaczy jak były niebieski po zerwaniu ze mną widzi, że sobie radzę, nie wypłakuję w poduszkę i nie błagam, żeby wrócił zaczyna częściej do mnie pisać, szuka kontaktu, mówi że mu źle itp? Ustaliliśmy czasem rozmawiać i zostać przyjaciółmi, ale wychodzi na to, że rozmawiamy częściej niż jak byliśmy razem (_ )
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klaudens125 Może dopiero teraz zrozumiał? Zresztą, jeśli sytuacja ma się nie zmienić, to znaczy Ty do niego nie wrócisz, to najlepiej ograniczyć kontakt do zera, nie dając mu nadziei. Musi się sam ogarnąć, bez pomocy byłej. Nie wiem, jakie warunki muszą być spełnione, aby można zostać przyjaciółmi, ale z pewnością wam to nie idzie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klaudens125 przypomniał sobie, że jednak za Tobą tęskni. Teraz jak sobie życie układasz to oczywiście wchodzi z buciorami do Twojego życia, bo teraz musi się postarać znów, goni króliczka znów ()
  • Odpowiedz
co jest nie tak z wpisem?


@klaudens125: no jak to co? ja to odczytałem tak, że niebieski widzi że Ci dobrze i z tego powodu chce pomącić ci w głowie :p
a chłop może po prostu zrozumiał że z----ł i chciałby to naprawić :p

różowej koleżanki nie słuchaj, jeszcze żadna kobieta nie wyszła na plus słuchając rad swoich durnych koleżanek (i to nie moja opinia, a wasza)
  • Odpowiedz
@Kotniepies: rozumiem, wpis powstał bo nie wiem jak działa mózg faceta i co to może być

Słucham każdych rad tylko potem robię tak jak ja uważam za dobre ;) ciekawie jest usłyszeć inne opinie bo może ktoś widzi coś czego ja nie widzę
  • Odpowiedz
@Luna98x: chyba dla jadowitych kobiet xD

Słucham każdych rad tylko potem robię tak jak ja uważam za dobre ;) ciekawie jest usłyszeć inne opinie bo może ktoś widzi coś czego ja nie widzę


@klaudens125: powiem tak, pisać, gadać, obserwować (a na pewno nie słuchaj rad różowych żmij, które cie nie znają, nie znają całeś sytuacji i zajmują z góry upatrzone pozycje)
  • Odpowiedz