Wpis z mikrobloga

@dynx: teraz zrobię obudowę ze sklejki do komputera . Tutaj mam najnowszego cada za 30 tysięcy miesięcznie o tutaj sobie wdrukuję taki #!$%@? na drukarce 3d na sproszkowany metal, tutaj sobie wytnę płyty na laserowym cnc tutaj maszyna mi pognie blaszkę a tutaj mi wytnie siateczkę jeszcze tylko tutaj wszystko ładnie pokryję chromem w tej maszynie do chromowania, kabina lakiernicza automatyczna i już mam ładnę prosta obudowę.
@dynx jak szybko zrobić nóż - potrzebujesz tylko obrabiarkę ręczna, obrabiarkę laserową, drukarkę 3d, piec do hartowania stali i elektryczne kowadło.
Oczywiście jest inny typ na yt, który sam robi taki piec z gliny w samych majtkach i inny który używa zwykłego kowadła, więc niby można to zrobić samemu ale #!$%@?, niż w sklepie kosztuje 10 zł, i do krojenia konserwy na wyjeździe w górach nadaje się tak samo jak ten że
@dynx: No jak mnie #!$%@?ą takie poradniki DIY w stylu 5 sposobów na. HURR DZISIAJ POKAŻEMY JAK SAMODZIELNIE W KILKA CHWIL I W DOMOWYM ZACISZU ZROBIĆ TAKĄ SUPERANCKĄ DONICZKE. Myślę sobie #!$%@? ale zajebiście właśnie takiej potrzebowałem, zaraz se zrobie taką i wsadze paprotke. POTRZEBNE BĘDĄ STARA BUTELKA, TOKARKA, TENSOMETR, OSCYLOSKOP I #!$%@? WZBOGACONY URAN KTÓRY ZNALEŹĆ MOŻECIE W DOWOLNYM SKLEPIE CHEMICZNYM. No to #!$%@? do rossmana a tam #!$%@? zonk