Wpis z mikrobloga

Chyba lewaków (tak, pis też) dupsko piecze, bo się mocno uaktywnili na wykopie i próbują zdyskredytować Konfederację marnymi próbami wypaczania faktów. Każdy logicznie myślący człowiek wie, że Konfederacja to jedyny słuszny wybór, a głównym argumentem przeciwko tej partii jest przywiązanie do wartości chrześcijańskich — ja z kościołem mam mało wspólnego, ale potrafię przyjąć do wiadomości, że to na tych wartościach opiera się nasza kultura i przyszłość i potrzebujemy ich, jeśli chcemy zachować tożsamość narodową i nie stać się kolonią, tak jak państwa zachodnie. #konfederacja #wybory
  • 9
Każdy logicznie myślący człowiek wie


@ponczek_w_masle: ad personam

Konfederacja to jedyny słuszny wybór


@ponczek_w_masle: nie

głównym argumentem przeciwko tej partii jest przywiązanie do wartości chrześcijańskich


@ponczek_w_masle: to jeszcze można by przełknąć, natomiast to jest partia z kandydatem na prezydenta, który uważa, że hierarchowie kościelni powinni mieć większy wpływ na społeczeństwo. Nie po drodze mi z czarną mafią KK, nie z chrześcijaństwem per se.

na tych wartościach opiera się nasza
  • 1
@rzuf22 jakbyś z mojej głowy pisał, czytałem manifest (tezy? nie pamiętam jak to nazwał) Bosaka, jest kilka mądrych postulatów, ale znowu trafiają się kwiatki o hierarchach kościelnych które wypunktowałeś. Poza tym proliferzy + Braun zrobili z partii, której przede wszystkim podstawowo zależało na zmianach gospodarczych, kogel mogel w którym zaczęło być za dużo wpływów społecznych, zakazów etc.

Głosowałbym, ale jak słucham niektórych wypowiedzi to jest mi gorzej.
@rzuf22: @Czolg: wcale nie zaprzeczam, że ludzie pokroju Brauna działają mi na nerwy, bo chociaż przyciągają jakąś część elektoratu, to w ostatecznym rozrachunku chyba większą jego część odstraszają. Przymykam oko na ich zapał do wzmacniania roli kościoła, bo to jedyna opcja, która zdaje się rozumieć, że wolność gospodarcza to jedyny sposób na budowanie dobrobytu i bogacenie się społeczeństwa. A wypowiedzi typu "pod CPK powstaje bunkier" i "Gates to diabeł" —
Przymykam oko na ich zapał do wzmacniania roli kościoła


@ponczek_w_masle: a ja nie, bo to łatwiejsze do wprowadzenia niż wolność gospodarcza i skończy się na wprowadzaniu takich kretyńskich rzeczy, a nie na odbudowie gospodarki.

bo to jedyna opcja, która zdaje się rozumieć, że wolność gospodarcza to jedyny sposób na budowanie dobrobytu i bogacenie się społeczeństwa.


@ponczek_w_masle: część z tej opcji to rozumie, RN i Braun to katozamordyści i socjaliści, zresztą