Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Polacy powinni mieć powszechny nakaz koszenia maseczek zawsze. Widzę same plusy takie przedsięwzięcia i już wyjaśniam o co chodzi.

Po pierwsze, nie trzeba codziennie oglądać tych smutnych mord rano w drodze do pracy. Maseczki ratują też przed niezręcznymi odruchami gdy widzimy kogoś niby znajomego a niby kogoś kogo nie chcemy spotkać przed tym dziwnym uśmiechem a bardziej grymasem.

Po drugie, w komunikacji miejskiej, w lato zimę czy kiedykolwiek, maseczki skutecznie neutralizują smród starych dziadów / bab, meneli, ludzi palących na przystanku zaraz przed wejściem do autobusu etc. Zwykle dyskretnie starałem się odwrócić głowę od takich brudasów, a teraz maseczka skutecznie łagodzi odór polakow.

Po trzecie , jeśli już musisz rozmawiać z polakiem, w maseczce masz komfort nie opryskania cię kawałkami cebuli, gówna, kaszanki, czy czegokolwiek zjadł na śniadanie. Przy okazji nie czujesz odoru z mordy, bo to że Polacy uczą się myć ręce, nie znaczy że nauczyli zęby.

Myślę że mogę tak wymieniać w nieskończoność, ale chyba przedstawiłem już swój punkt widzenia.

Nawet z tym nie handlujcie ( )
#heheszki #takaprawda #polak #zalesie #ciekawostki #polska #humorobrazkowy #pasta
SirDancealot - Polacy powinni mieć powszechny nakaz koszenia maseczek zawsze. Widzę s...

źródło: comment_15907450731G8Vez6mQBQZiaVnPGccE7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach