Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie mircy. W ostatnim czasie mam jeden problem moralny z zachowaniem się wobec kumpla. Otóż w styczniu wybrałem się ze swoją paczką znajomych na towarzyskie spotkanie w kręgielni i w pubie. Ja, 4 kumpli i 3 ich dziewczyny. Dziewczyna jednego z kumpli bardzo mi się spodobała (pierwszy raz ją widzieliśmy, bo poznał ją miesiąc temu), a jako że byłem sam to starałem się do niej zarywać, gdy ziomek nie patrzył. Ładna, elokwentna, rozmowa nam się kleiła. Zaczęliśmy się po kryjomu spotykać, bo stwierdziliśmy że nie chcemy chłopaka krzywdzić. Ma 24 lata, to jego pierwszy związek w życiu (do tej pory nic, null into związki), bo jest mocnym introwertykiem i nieśmialcem, łatwo ulega wpływom. Sama dziewczyna przyznała, że jeszcze nie było seksu mimo iż on realizuje jej zachcianki (informatyl, dobrze zarabia).

Mamy dziś koniec maja, a my nadal się potajemnie spotykamy. Ona 21 lat, już ją mocno przeruchałem (BTW była dziewicą, jeszcze jej nie napoczął bo mu nie dała), ona już się męczy z moim kumplem-cuckiem, ale nie chce rezygnować z jego "sponsoringu". Kilka razy było blisko by się wydało ale mieszkają oddzielnie więc jest ok, a spotkań w gronie znajomych nie mamy, bo #koronawirus.

Teraz pytanie do Was mirki - czy to czas na coming-out? Bo oboje już się dusimy w tym i chcielibyśmy już na serio tworzyć związek. Z drugiej strony jednak nie chciałbym krzywdzić kumpla bo on ma fajne dojścia, dużo mi w życiu pomógł + dziewczyna też korzysta. Co robić mirasy?

#zwiazki #sex #zdrada #relacjedamskomeskie #koledzy #pytanie #corobic

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecfc30f0054036b426bc72d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
AfrykańskaMaciora: Wspaniała opowieść. Bohater, którym utożsamia się 99.9% wykopków (nieśmiały informatyk), któremu urzeczywistnia się lęk 99.9% wykopkow (dojenie na kasę), któremu typ zabrał największe marzenie 99.9% wykopków (cnotę karyny). Idealne opowiadanie w kanonie, 10/10.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz