Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka miesięcy temu związałem się z #trans dziewczyną (dla niewtajemniczonych: przy porodzie przydzielono jej płeć męską ze względu na genitalia, jednak ona czuje się kobietą) i wszystko byłoby super, gdyby nie problemy z tym związane. Nie mówię tutaj o fakcie posiadania penisa albo problematycznym seksie (bo to mi nie przeszkadza), ale o sferze psychicznej. Ona strasznie cierpi z powodu dysforii płciowej (tzn: posiadania takich a nie innych genitaliów, wzrostu i innym cechom fizycznym które zawdzięcza swojej płci biologicznej) oraz tego, jak traktuje ją społeczeństwo.
Kocham ją, ale czuję, że wyczerpały mi się wszystkie siły na wsparcie i to coraz mocniej odbija się na moim zdrowiu psychicznym. Jej stan psychiczny jest dość zły, jak to osoba z depresją uważa, że nie jest nic warta i zawsze twierdzi, że beze mnie nic nie znaczy. Jeśli ją zostawię, to najprawdopodobniej popełni s---------o, albo się trwale samookaleczy.
Nie mam pojęcia co robić.

#lgbt #transseksualizm #transplciowosc #teczowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecf0c260054036b426bc598
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania Ciężko sprawa ( ͡° ʖ̯ ͡°) podziwiam, że jesteś w stanie przy niej trwać bo sam uważam, że osoby z bardzo głębokimi problemami emocjonalnymi powinny unikać wikłania się w związki. O ile relację opartą na obarczaniu swoimi problemami kogoś innego można nazwać związkiem. Ryzyko samobójstwa jest moim zdaniem tak samo wysokie jak tego, że ta sytuacja cię przerośnie a ona, żyjąc w swoim dramacie, i tak
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Rozumiem, że chodzi ci tutaj o to, żeby nie pozwalać osobom z zaawansowaną depresją adoptować dzieci? Raczej się nie pozwala, adopcja to nie jest takie hop siup, jak może ci się wydawać.

Tutaj taki stan jest wynikiem innego zaburzenia, na które np. osoby homoseksualne nie cierpią, więc nie ma powodu, żeby akurat one nie mogły adopotować dzieci.

Związku między byciem trans a byciem homoseksualnym za bardzo nie ma, jedno
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill: nie traktuje nauki jak dyrdymały, wrecz przeciwnie, nauka pokazuje ze lgbt to choroby psychiczne i ogrom innych problemow, ja zwyczajnie wysmiewam logike lewacka ktora mozna strescic nastepujaco
lewacy - lgbt powinni adoptowac dzieci!!
prawacy - ale lgbt to chorzy psychicznie ludzie oto badania
lewacy - to dlatego ze sa dyskryminowani nie dlatego ze cos z nimi jest nie tak na starcie!!
i tak mozna sie bawic bez konca, gdzie
  • Odpowiedz
Ostro masz nasrane w bani typie, nauka jak popiera to co mowi prawica to jest fałszywa xD


@RubinWwa: Nie, po prostu taka nauka nie istnieje, a co do faktu, że np. homoseksualizm nie jest chorobą, to w środowiskach naukowych panuje konsensus. W środowiskach prawicowych panuje odwrotny konsensus, ale tam panują też antyszczepionkowcy, kreacjoniści i inni mądrzy inaczej bajarze.

Ale to tylko w tych polskich, bo oczywiście prawica cywilizowanego świata często
  • Odpowiedz
Nie, po prostu taka nauka nie istnieje, a co do faktu, że np. homoseksualizm nie jest chorobą


@Tadeusz_Radziwill: co ty bredzisz przyglupie, nie o tym byla mowa, tylko o wspolczynniku chorob psychicznych wsrod LGBT, zaprzeczyles ze nauka wskazuje ze jest wyzszy, co czyni cie antynaukowym szurem zaraz obok tych pajacow od plaskiej ziemi czy innych antyszczepionkowcow
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill: ty myslisz ze ja bede czytal te wypociny debila? przeciez ty masz nasrane w bani i to nie podlega zadnym watpliwosciom, czytanie tych twoich gownoprzemyslen to strata czasu, dawno obalone brednie plus fikolki logiczne z serii "jak lgbt bedzie mialo 100% poparcia w spoleczenstwie to nie bedzie mialo problemow psychicznych!!", ja tu jestem zeby sie z ciebie tylko posmiac xD
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill: Juz zdazyles zrobic z siebie klauna bredzac cos o tym ze nie istnieje zadne badanie potwierdzajace cokolwiek co mowi prawica, jestes debilem zwyczajnym i teraz sie tylko nad toba znecam i powiem ze wybitnie mnie to bawi xDDDD Napisz kolejny esej pelen debilizmow, bredni i myslenia zyczeniowego zebym mogl go olac cieplym moczem, chociaz dla fanow LGBT to przyjemnosc xD
  • Odpowiedz