Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@elf_pszeniczny: 1gb w tamtych czasach to było mega dużo ʕʔ Około 30 piosenek tutaj mam i nawet dwie z nich trzymają się dalej na mojej playliście na spotify ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RandomowyMirek: Telefony były bardziej powszechne to odtwarzacz mp3 odchodził w niepamięć ale to ciągle bardzo praktyczne urządzenie jak ktoś potrzebuje
  • Odpowiedz
@DPary: też miałem, też 1gb. Na tamte czasy był dobrym i wyjątkowym sprzętem, AA dawało długi czas w porównaniu do konkurencji, a grało podobno audiofilsko (wg. speców z mp3store xD). Łykało też ogg, więc bezstratne dyskografie z emula można było zgrywać do q8 :D.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@webdruid: właśnie słucham sobie muzyczki na swoich słuchawkach i jakość dźwięku nie odstaje jakoś kolosalnie od tych samych piosenek puszczanych na telefonie z quad dac
  • Odpowiedz
szuka ktoś w ogóle czegoś takiego teraz?


@DPary: dobre słuchawki, wzmacniasz słuchawkowy i masz dzwiek nieosiągalny przy dzisiejszym sprzęcie (ochrona słuchu i inne bzdury)
  • Odpowiedz
  • 1
@DPary miałem niebieskiego 1GB. Do tego 4 akumulatory, ladowalem po 2 co kilka dni i zawsze jeden w zapasie. Jak to pięknie grało, nawet na fabrycznych słuchawkach, marki chyba Cresyn czy jakoś tak.
  • Odpowiedz