Wpis z mikrobloga

Zadzwoniła do mnie dzisiaj mama jakiegoś Mireczka xD
Prowadziła dochodzenie, bo dostała maila, że zmierzają do niej żelki, a ona nic nie wie o żadnych żelkach, tym bardziej o opłaconych żelkach, za które już nie musi płacić xDD
Chciała ustalić, który to taki dobry synek zamówił dla niej prezent <3 ʕʔ
Nie mogłem pomóc, bo po pierwsze ja tylko sprzedaję konfidenty, sam makowca nie jadam ( ͡ ͜ʖ ͡) a po drugie nawet w zamówieniu nie było żadnych śladów. No to uknuliśmy intrygę.



Mój różowy ostro kisnął słuchając jak tłumaczę Pani o co ma zapytać. Trochę mi się przypomniały czasy, jak dziewczyny od nas z biura po wydrukowaniu 100 kartek z "pozdrowieniami dla Mireczka" zapytały, czy wszyscy nasi klienci mają na imię Mirek XDD #czystyubaw #gusto #heheszki #truestory
ecco - Zadzwoniła do mnie dzisiaj mama jakiegoś Mireczka xD 
Prowadziła dochodzenie,...

źródło: comment_1590573862l5KEkRFGPG3lK2yRu9kpgp.jpg

Pobierz
  • 8
@ecco: kiedyś chciałem mieć koszulkę "Boże jak śmiesznie" od #zycieismierc, namówiłem mamę i na drugi dzień będąc na poczcie nadała przekaz. W tytule miało być wpisane "Życie i śmierć". Mówiła, że baba w okienku patrzyła na nią tak jakby wysyłała kasę na jakąś sektę.
@kuliszek: Wybacz, dzisiaj dopiero dotarłem do końca skrzynki mailowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) po loginie podejrzewam, że również załapałeś się na odpowiedź i właśnie szykujemy paczkę :D