Wpis z mikrobloga

Tak się składa, że od 8 miesięcy jestem posiadaczem Umidigi A5 pro. Opiszę zalety i wady jakie telefon owy posiada.
Zalety:
Cena. Mój kosztował 550 zł.
Bateria.
Przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje ok 2 dni. Używam go w pracy gdzie rozmawiam średnio godzinę, mam cały czas odpalony Internet i gram z pół godziny dziennie plus tyle samo oglądam YouTube.
Duży wyświetlacz.
jafek21 - Tak się składa, że od 8 miesięcy jestem posiadaczem Umidigi A5 pro. Opiszę ...

źródło: comment_1590594756qSGAbpTv56Jaw2zZAB47WI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LewCyzud: ja kupuję Xiaomi dla ichniejszego softu, wiem że po zakupie Mi będę miał aktualizację do nowego Androida przynajmniej przez te 2-3 lata. Do tego zależy mi na możliwości automatycznego nagrywania wszystkich rozmów, mało spotykana opcja ale zajebiście przydatna.
Kiedyś kupiłem rodzicom jakieś tanie chińskie telefony i w porównaniu do Xiaomi ich oprogramowanie to był syf straszny, no i zapomnij o aktualizacjach.
  • Odpowiedz
@PanMuchomorek: Wierz mi, roznica "na pierwszy rzut oka" jest wlasciwie zadna, ale gdy zaczniesz korzystac, duzo latwiej robi sie to w zamknietym srodowisku na urzadzeniach jednego producenta. Hermetycznosc OS sprawia, ze nie ma jakichkolwiek problemow z nimi, poniewaz w przeciwienstwie do Windowsa czy Androida - nie musza sie "dostosowac" pod wiele typow/marek/modeli urzadzen.
  • Odpowiedz