Wpis z mikrobloga

Jaki samochód do ~160k PLN będzie najlepszym wyborem jako "samochód zabawka" do miasta, na wypady? Zależy mi na 150-200KM mocy oraz komforcie poruszania się po polskich drogach. W cenie chciałbym zawrzeć również pełen pakiet ubezpieczenia od wszystkiego, OC, AC, NW, GAP, SRAP, wszystko. Znajomi mówią ford focus rs, ale mam nadzieje, że będziecie bardziej kreatywni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #leasing #motoryzacja #finanse
  • 24
@mariusz-kony: Ponieważ oryginalne silniki w Patrolu są słabe. Na BMW dlatego że... tak się utarło. Dużo ludzi robiło akurat na BMW, jest już przetrenowane jak, są zestawy do tego, warsztaty które robiły już wiele takich aut i tyle. Pewnie jak sobie jakiś inny silnik wymyślisz to też będzie dobry, tyle że to będzie rozwiązanie pionierskie. Nie wiem czy jest sens drugi raz Amerykę odkrywać jak BMW się sprawdza.
"samochód zabawka" do miasta, na wypady? Zależy mi na 150-200KM mocy


@stojam_obok: zabawka i 150 koni? W tych czasach Astra dupowóz 1.4 mieści się w tych widełkach. Taka moc robi robotę w autach pokroju MX-5 ale w niczym większym, szczególnie że zaraz dajesz przykład 350 konnej foki
@stojam_obok: Podstawowe pytanie, auto nowe czy używane? Focus RS ma fajną moc i osiągi owszem, ale do codziennej jazdy się zdecydowanie nie nadaje przez betonowe zawieszenie. No i manual do codziennej jazdy w tej cenie to też raczej słabo