Wpis z mikrobloga

Jesteś pewny, że to tylko to? Bo ja jakoś cały czas dla żartów piszę "pedały" do moich znajomych i nikt mi konta nie blokuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deba: wiem, że są połączone ale wolałem się upewnić. Morał z tego taki, nie używać w ogóle niczego co jest związane z FB :)
  • Odpowiedz
@ksiak: Delta nie rozwiązuje problemu. Na fb jest wiele grupy które śledzę... Kiedyś były przejrzyste fora a teraz są beznadziejne grupy... łatwiej było też coś znaleźć w google
@CzajnikZniszczenia: To nie fejk. Nie chcesz, nie wierz.
A teraz nie chcą mi przesłać sms z kodem weryfikacyjnym...
  • Odpowiedz
Na fb jest wiele grupy które śledzę... Kiedyś były przejrzyste fora a teraz są beznadziejne grupy... łatwiej było też coś znaleźć w google


@Deba: to po co korzystasz z FB skoro sam twierdzisz, że jest źle? W ten sposób tylko pokazujesz innym, że jest ok.
  • Odpowiedz
@ksiak: mam się odciąć dobrowolnie od źródła informacji dotyczącego różnych wydarzeń? sam rzeki nie zawrócę. fb to wisi czy ma +1 czy -1 użytkownika mniej - za to ja mam do stracenia więcej.
  • Odpowiedz
mam się odciąć dobrowolnie od źródła informacji dotyczącego różnych wydarzeń? sam rzeki nie zawrócę. fb to wisi czy ma +1 czy -1 użytkownika mniej - za to ja mam do stracenia więcej.


@Deba: nie do końca. Kropla drąży skałę. Przez takie myślenie ten ściek nadal istnieje. Odejdziesz Ty i zabierzesz ze sobą jedną osobę to już są dwie a nie jedna.
  • Odpowiedz