Wpis z mikrobloga

@Deba:

mam się odciąć dobrowolnie od źródła informacji dotyczącego różnych wydarzeń?

Nie.
Można te informacje pozyskać w inny sposób, jak np. pytając o nie przyjaciół, którzy są w ich posiadaniu.

Portal tej firmy to tylko narzędzie. Nie będzie istniało do końca świata. Nie polecam się od niego uzależniać, a dywersyfikować sposoby wyszukiwania informacji i komunikacji z przyjaciółmi. Samych komunikatorów jest sporo, tylko ludzie są konformistami i wybiorą Messengera, Discorda, etc. "bo
ale nie mam zamiaru nikogo zmuszać do odejścia z fb. ja sam nie chce odchodzić.


@Deba: to nie narzekaj. I dostosuj się do wymogu dostawcy produktu którego używasz.
@Blurope: Też dostałem dzisaj bana, w sumie nie pisałem nic dziwnego, nie wysyłałem.
Dołączyłem do jednej grupy zwykłej i polubiłem post znajomego.
Moje aktywności były skrajnie głupsze niejednokrotnie, więc wniosek z tego taki - ktoś albo zgłasza z dupy profile, albo coś im się bot do filtrowania treści #!$%@?ł.
@Gilley: wysłałeś selfie ? ja rozumiem że potrzebują danych do uczenia maszynowego, ale ja tam swoich zdjęć to raczej nie trzymałem, więc nie wiem jak oni chcą mnie zweryfikować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deba: Algorytm wykrył, że niezweryfikowane/świeże konto i pisze potencjalnie ofensywne rzeczy.
Zweryfikuj i tyle

Nigdy czegoś takiego ja ani nikt ze znajomych nie miał a dużo gorsze rzeczy leciały
@Deba kiedyś chciałem wysłać znajomemu link do pewnej kotrowersynej strony. Wszystkie wiadomości przechodziły, tylko ta nie. Tak samo było że wszystkimi mirrorami tej strony.
Z innej beczki. Znajoma kiedyś wysłała mi zdjęcie zrobionych paznokci. Nie napisaliśmy o tym ani słowa, nie wpisywałem w Google, nic. Później miałem reklamy różnych salonów kosmetycznych i innych gówien do paznokci xd
@Deba: nie wiem czy to nie jakaś zorganizowana akcja. Ja wczoraj też bana dostałem, kompletnie za nic. Tzn. miałem fejkowe imię i nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale miałem je od 10 lat czyli od kiedy mam FB i konto było legit. Fejkowe imię i nazwisko było tylko po to, żeby mnie nikt nie wyszukiwać ;) Doszło nawet do tego, że jak próbowałem założyć nowe konto (już
@Deba: ps. Żeby nie było poza memami z Tygodnika NIE nie pisałem ani na FB ani na MSG żadnych rzeczy, które mogłyby podpaść. Przed tym zablokowaniem nie pisałem nic, skapnalem się że mam zbanowane konto jak chciałem coś sprawdzić.
Wysłałem weryfikację, ale zobaczymy co z tego będzie. Pewnie gawno mówiąc z rosyjska.
@Deba: od ostatnich dni Facebook losowo banuje ludziom konta - też miałem to co Ty. Po 26h automatycznie konto pojawiło się na nowo. Niby coś ten interweniowałem, ale nie sądzę, by to cokolwiek zmieniło.

Śledziłem też wątek na reddicie i Twitterze - kilkanaście osób miało to samo i też im po jakimś czasie odblokowali.

Poczekaj te 24-26h i zobacz co wtedy się wydarzy.