Wpis z mikrobloga

  • 156
ehhh byłem u rodziców w weekend i kiedy wróciłem do mieszkania w którym wynajmuję pokój to moim oczom ukazały się takie karteczki w całym mieszkaniu. Karyna która wynajmuje pokój obok wraz ze swoim chadem pod moją nieobecność ponaklejali wszędzie takie instrukcje, bo podobno nie umiem się zachowywać w przestrzeni wspólnej. Trochę się #!$%@?, bo zużyte chusteczki trzymam w pokoju a nie w kuchni i to ja ostatnio dwa razy wyrzucałem śmieci

#zalesie #bekazpodludzi
Goronco - ehhh byłem u rodziców w weekend i kiedy wróciłem do mieszkania w którym wyn...

źródło: comment_1590422305NmmMZraSXCF8rjVZK6I3V7.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czego tu szukasz #!$%@?? Współlokatorzy mają rację, jesteś najpewniej ich zakałą a ty jeszcze tu szukasz czego? Zrozumienia ciebie?

Co masz w tle za sobą za syf? Skoro nawet do zdjęcia nie chciało Ci się posprzątać to takie bałaganiarstwo musisz mieć w genach. Zrozumiałbym jeszcze, że te gąbke to z tego kosza wyjąłeś i zrobiłeś zdjęcie bez sprzątania, ale nie! Puszka leży NA KOSZU, a więc się tam nie znalazła poprzez jego
Bunch - Czego tu szukasz #!$%@?? Współlokatorzy mają rację, jesteś najpewniej ich zak...

źródło: comment_1590453842aRSIzUWURgv1uLtzKffPJe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bunch: Nie zastanawia Cię dlaczego ten gość zrobił zdjęcie gąbki w lustrze tak by było widać cały ten syf jak mógł po prostu zrobić zdjęcie gąbki na blacie gdzie nie byłoby widać tego wszystkiego?
  • Odpowiedz