Wpis z mikrobloga

Niby człowiek wiedział że rankedy SoloQ supportem to samobójstwo, ale jednak się trochę łudził ()
Nie jestem typem który wszystko zwala na drużynę więc przyznam , ze 3 gry wypadłem słabo. Ale cała reszta, ja #!$%@?... Przykłady:

1. Miss Fortune AP na midzie + Cait z #!$%@? netem której przez 50% czasu nie było na linii. Mid #!$%@?ła nam Syndra a mnie (Taric) Brand z Jinx.
2. Sylas samodzielnie #!$%@?ł naszego TF który nie rozumiał "play def" a na dokładkę spuścił lanie Kaynowi wyskakującemu zza krzaka. Był 15/1 gdy przegraliśmy.
3. Nasz jungler gankował jedynie bot bo sprawdził że enemy Jinx była Bronzem. "easy, I kill her". Za każdym razem #!$%@?ł się na ryj w samobójczej szarży, tym samym zamiast pomóc to nam #!$%@? wyfeedował.
4. Całkowicie Polska drużyna xD Wszyscy pokłócili się w połowie gry.

Mam nadzieję że w tym sezonie doczłapie się choć do low golda (_ )

#leagueoflegends #gry
Pobierz L3gion - Niby człowiek wiedział że rankedy SoloQ supportem to samobójstwo, ale jednak...
źródło: comment_15904133747uBp0jWcIEws2hdv192xJ7.jpg
  • 11
@L3gion: jezeli jestes w brazie to na 100% na to zaslugujesz, system mmr jest bardzo dobry i uwierz mi, jestem w silver bo trollowalem, ale bylem w plat. To ZAWSZE zalezy od ciebie, kazdy spotyka trolli.
@Wilkudemoner: No to nie wiem, w grach prawie zawsze gram z / przeciwko goldom i wyżej ¯\_(ツ)_/¯ Gdybym wygrał 2-3 dodatkowe to byłbym w silverze a nie bronzie. Masz rację co do trolli ale jako support często gęsto nie jesteś w stanie uratować sytuacji, bo jak? Na etapie team fight nie ma już co zbierać ile bym stunów i shieldów nie rzucał.
@L3gion: Zawsze graj z osobą, która ma największe prawdopodobieństwo wygrać grę. Jeśli np. masz Fiorę na topie, która jest troszkę do przodu, a wszyscy pozostali są w tyle jeśli chodzi o gold i exp, możesz robić wizję dookoła niej (jak split #!$%@?), ewentualnie defować wieże, jeśli twój team tam jest i nie troluje aż tak. Granie supportem, szczególnie na niższych dywizjach, to coinflip, ale prawie zawsze da się wygrać.
po pierwszym zdaniu ze rankedy solo supportem to samobojstwo #!$%@? mnie. a potem popatrzylem na range i znowu mnie #!$%@?. przestan narzekac i poogladaj poradniki main supportow