Wpis z mikrobloga

Mirki, takie pytanko: jakie polecacie miejsca do zwiedzenia na jedno - dwudniowy wyjazd? Już mówię o co chodzi: miejsce startu: #rzeszow
Transport: własne auto albo #flixbus / #pkp /etc
Bez paszportu
Jeden nocleg lub bez (powrót tego samego dnia/w nocy/nad ranem dnia następnego )
Dowolne kierunki choć Roztocze mam obcykane. Ktoś, coś? #kiciochpyta #polska #turystyka #podrozujzwykopem #podroze #gownowpis
  • 12
@Voltaire: Teraz to w sumie przy tym koronawirusie nie wiem co konkretnie jest otwarte, a co zamknięte. Fajnymi miejscówkami jest Łańcut, Sandomierz, Krasiczyn, Przemyśl, muzeum Beksińskiego w Sanoku, Arboretum w Bolestraszycach czy zapora w Solinie.

Z mniej mainstreamowych miejsc do obejrzenia w zasięgu jednego dnia od Rzeszowa:
- Karpacka Troja w Trzcinicy
- Wioska Fantasy w Kuńkowcach
- Wieża widokowa i trasa w koronach drzew w Krynicy Zdroju
- Ruiny klasztoru
@Voltaire: ze swojej strony na jeden dzień polecam Zamek Krzyżtopór, Busko-Zdrój, gdzie po drodze można wpaść do Pacanowa do Muzeum Bajek jeżeli jedziesz z dzieciakami - jak samemu to tak niekoniecznie. Jak Roztocze masz obcykane, to Zamościa, Guciowa i Krasnobrodu nie będę proponował :P

@Sarpens: jako rodowity szczebrzeszynianin niestety muszę powiedzieć, że Pomnik Chrząszcza to TYLKO przejazdem - w samym mieście niestety nie mamy nic ciekawego do zaoferowania :P Chociaż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltaire: postuje w epickim.

Ja na majowe wypady zawsze polecam 'juwenalia'. Wychodzisz w srode, wracasz w niedziele. Bloto gratis ( ͡ ͜ʖ ͡).

Kiedys to bylo. teraz juz nawet tego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)