Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ja tak dużo wymagam od faceta?
Stroję się przed każdym spotkaniem, depiluję całe ciało, balsamuję, robię paznokcie, kąpię się, myję włosy, nakładam na nie maskę, maluję się 40min, suszę włosy, prostuję włosy, ubieram się w ładne sukienki, używam perfum, ogólnie ogarniam się przed KAŻDYM spotkaniem z nim 2 godziny, a potem widzę jego. Zarośniętego. Bo tak ciężko iśc do fryzjera RAZ NA CHOCIAŻ 1.5 tygodnia. Wygląda wtedy obleśnie, jakby miał z 45 lat. Co on ma do roboty przed takim spotkaniem? Jaja umyje i to tyle. Klaty też już nie goli. #!$%@? niech cały zarośnie. Przed tym wirusem fryzjerzy byli normalnie otwarci. To co chwilę go widziałam zarośniętego i zawsze miał wymówkę, a to nie miał siły, a to za dużo ludzi było, a to jutro pójdzie. Rozumiem, że u niego sa tylko dwa etapy rośnięca włosów:
1) obcięte włosy
2) jeeeeb obudziłem się i nagle tyle włosów
Nie rozumiem jak można czekać na ostatni moment z fryzjerem. Jak się już wygląda jak wilkołak. W sobotę się umówiliśmy, wręcz mnie błagał żebym przyszła. Przychodzę i co? I znowu to samo. Fryzjerzy otwarci od tygodnia. Ja już nie wytrzymałam i mu mówię czemu nie poszedłeś do fryzjera? A on mi mówi, że był w czwartek, ale by musiał 1.5 godziny czekać, aż się miejsce zwolni. Rozumiecie..facet nie potrafi się w ciągu tygodnia obciąć. Powiedziałam mu, że na kolejne spotkanie przyjdę nieuczesana, niepomalowana i tak jak on zarośnięta.
To jest serio przystojny facet (jak się obetnie) ale nie widzę sensu spotykania się z kimś kto o siebie nie dba. Moim zdaniem to taki brak szacunku przychodzić na randkę niezadbanym. Ja tyle czasu spędzam przed każdym spotkaniem, żeby się mu podobać, a on raz na jakiś czas nie potrafi do fryzjera iść. Może dla was to być błachy powód, ale jak mam się spotykać z facetem, który mi się nie podoba (bo praktycznie ciąglę jest nieobcięty), a za niańkę lub jego mamę też nie będę robić i go prosić i przypominać, żeby ładnie poszedł do fryzjera.

#zwiazki #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecb85c749252042ed3983f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 101