Wpis z mikrobloga

Problem przeciętnego wyborcy PiSu leży w tym, że wydaje się mu, że 120 euro miesięcznie zmienia czyjekolwiek zycie...a wydaje się mu dlatego, że pisowska propaganda wmówiła ludziom że 500 złotych to dużo. przypominam, że za 500 zł nie da się kupić nowych dwóch gierek na PS4 bo kosztują one oficjalnie 259 złotych. A więc braknie 18 złotych... nie wydaje mi się że jedna gierka na PS4 zmienia zycie... #rozdaniepisu #bekazpisu
  • 5
@wiem_wszystko: Tak się zastanawiam jałmużna rzucana przez tęczowych ciapolom, cyganom, czeczenom jest ok, jałmużna rzucana przez karakana patusom jest nie ok (_ ) Patus to patus niezależnie czy czarny biały czy bordowy ( ͡º ͜ʖ͡º) nie dzielmy patusów na lepszych i gorszych, wszystkich do niegaszonego wapna.
@wiem_wszystko: Bo przeciętny wyborca pisu wyciąga więcej od państwa na dietę wóda, piwsko, faja niż przeciętny człowiek pracujący zlewający PoPis ciepłym moczem.
Z samych zasiłków żyją nigdy nie pójdą pracowac głosują na tego kto da na flaszkę. Takie galarety społeczne. 2000 z pracy a 3-4 z wielodzietności robi różnicę