Wpis z mikrobloga

@Kopytko1: szczerze mówiąc to nawet te z mniejszymi stawkami praktycznie nic szczególnego nigdy mi nie o----------y.
U tych droższych też może się coś o-----ć, u każdej może, ale myślę, że raczej małe szanse, że coś pójdzie nie tak.
Znam też historię, że koleś chodził długi czas do jednej takiej, z 500 właśnie brała czy 600 - ale to się trochę zamieniło później w bliższy kontakt, że gdzieś z nią np.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: raczej o wenery, ale to raczej zaelzy od tego czy panna jest ogarnięta czy jebnięta, wydaje mi sie ze pod tym wzgledem to łatwiej mozna złapać coś z panna poznaną na dyskotece niz "profesjonalistką", i zastanawia mnie też czy kolesie jak chcą loda to zwykle z gumkami czy jednak ryzykują bez..
  • Odpowiedz
@Kopytko1: Czy oral w gumie czy bez to już indywidualnie u każdej jest. Jedna robi bez, jedna tylko z, inna chce dopłatę za ssanie bez ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale takie rzeczy masz albo wyszczególnione w serwisie albo dogadujesz to z nią.
Z wenerami nie ma reguły i jak masz pecha to złapiesz czy to od droższej prostytutki czy od tinderówki czy od innej szarej myszki.
  • Odpowiedz