Wpis z mikrobloga

@Majki87 spalanje jak spalanie. 12 czy 10 raczej nie zalezy mi na tym. A bardziej na niezawodnym silniku. Slyszalem że zdarza sie problem na łańcuchu.. Ogolnie silnik na plus.
@CHI77OUT: tylne nadkola i drzwi, brat ma ten sam rocznik i dokładnie w tych samych miejscach mu leci. Kolega z pracy jak miał przedlifta to przednie nadkola mu poszły. Generalnie żeby w tych samochodach blacha była ok to musiał byś kupić od jakiegos pasjonata co dbał lepiej niż o żonę
@PaprykarzXL a no tak. To zamierzam zrobic. Narazie mnie interesuje tem model i zbieram wszelkie info. Widziałem ladne sztuki bez rudej. Ale jak to mówią na zdjeciech to nie to samo.

Jak juz to tylko po lift.
A jak z tymi czujnikami i audio aux w aucie?
Ty masz polift czy jak?
@PaprykarzXL tak mysle właśnie jak sie podłączyć ewentualnie. Ale jak juz wrzucil bym 2dinowe 7calowe zamiast schowka pod fabrycznym radiem. Albo poprostu wyprowadze Jacka gdzies pod tel.
Nie wiem czy ja bede go szukał w PL. Raczej NL lub u niemca.
@CHI77OUT Mam 2.4 2003 manual od 3 lat. Jestem zadowolony ogólnie mówiąc. Rudą mam tylko w jedym miejscu - na zagieciu balchy drzwi wzdłuż dolnej krawędzi drzwi. Reszta auta czysta. Idzie dobrze, ale dopiero od ok. 2k. Radzę wgrać nowy soft, który obiża vteca i robi parę innych rzeczy (na forum mnóstwo info). Przy >-10 tylna klapa w kombi lubi strajkować. Oprócz tego nic większego się nje dzieje. Sprzęgło wymieniłem i zregenerowałem
@Westfield tez jestem za 2.4 bez wątpienia. Ale tylko sedanik. Mam e46 po lifcie w kombi i juz trochę mi sie znudził kombiak. Ale obstawiam 2006r. Widzialem kilka ale oczywiście tylko w ofertach ladnie wyglądają. No i oczywiście automat. Spalanie zbliżone do 2.0 i wkreca się tez znakomicie... No i tak podloge zrywa z tego co slysze ;)