Wpis z mikrobloga

Czy teraz się jeszcze nosi takie trampki typu Converse czy to już bardzo niemodne?


@Azulana: teraz tylko sandały do skarpet

Przykro mi taka moda, musisz tak chodzić ()
  • Odpowiedz
@dullboy: Noo... chodzi mi o to, ze ja ostatnio widziałam jak ktoś je nosi kilkanaście lat temu i pomyślałam ze wyglądałabym dziwnie jakbym nosiła coś co było modne lata temu :( nie bij
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azulana: po prostu to totalna głupota. A znowu jak coś będzie mega modne, ale kompletnie niepasujące do twojej sylwetki, to będziesz nosić, bo modne? Tak m.in kończyły grubasy, które nosiły biodrówki, a tłuszcz im się wylewał bokami, no ale najważniejsze, że spodnie były modne.

Nikt się nie będzie patrzył dziwnie, jak ubierzesz się normalnie, niezależnie od tego, czy jest to modne, czy nie. Ubranie przede wszystkim ma się podobać tobie i
  • Odpowiedz
można wyglądać ładnie, niekoniecznie jak klon każdej typowej laski.


@night_witch95: laski lubią się wszystkie ubierać na jedno kopyto pod dyktando "mody", a potem mówią "jestem wyjątkowa, inna niż wszystkie" xD i co druga w bluzie NASA i w vansach na nogach. Tbh ja nigdy nie wyśmiewam ludzi, którzy odbiegają swoim ubiorem od obecnej mody. Sam lubię styl lat 90 i mam w dupie, czy komuś się to podoba, czy nie.

@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aureilon: no dokładnie. Kiedy ostatnio natrafiłam na jakiś filmik wspominkowy odnośnie mody (i ogólnie sposobu ubierania się) lat 90, to sobie uświadomiłam, że z ubiorem, tym co mi się podoba zatrzymałam się właśnie w tamtych latach. Np wspomniane przeze mnie biodrówki, rurki są znacznie ładniejsze i wygodniejsze niż aktualnie modne spodnie z wysokim stanem, ale nie są modne, to ciężej takie dostać, co mocno drażni. Bolerka były też wtedy modne i
  • Odpowiedz