Wpis z mikrobloga

@Adam_wkladamispadam Jakbym widział mojego znajomego który miał magazyn materiałów łatwopalnych, w dodatku takich których nie mozna gasić wodą.

Wydał kupę kasy na wsparcie lokalnej OSP i jednostek PSP jednocześnie zapraszają ich do siebie ma ćwiczenia żeby ci w razie czego wiedzieli jak gasić chemią pożar w tym jego magazynie.

Jak przyszło co do czego i faktycznie ten magazyn się zajął to straż polewała go wodą... teraz sądzi się z skarbem państwa o
przecież GTA 5 wyszło w 2013 roku a ty dopiero niedawno zainstalowałeś?


@Exxan: ja nawet w GTA 5 nie grałem, dlatego ze już mi obrzydły gry a widziałem jedynie z gameplayów na youtube poza tym mój komputer i ta nie pociagnie bo jet z 2015 roku a jak mam wydać kasę na komputer to wolę na samochód który kosztował mnie ostatnio 50.000 zł :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roburgbur: @BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Właśnie się zastanawiam jak niby PSP w rozsądnym czasie miało przywieźć tę specjalną chemię z miasta na wieś. Co to w ogóle za chemia.

Prawdopodobnie twój kolega robi kogoś w #!$%@?, szukając okazji do zdobycia pieniędzy od państwa, a pożar sam z siebie (nie dzięki strażakom) rozniósł się na inne budynki.
@TheJaster: straż do gaszenia używa tylko wody lub wodnego roztworu środka pianotwórczego. Istnieją systemy PPOŻ oparte na działaniu gazów wypierających tlen, jednak straży nic do tego- mowa tu o systemach które działają same, jak tryskacze. No kolega #!$%@? głupoty po prostu
@Stefancveluszko: ale fizyka jazdy w gta v to chyba #!$%@? gorsza od tej w san andreas mimo 9 lat różnicy xDDD

jazda w GTA IV > wszystkie inne GTA


@prosty_banan: Chyba jak lubisz sado maso. Przecież fizyka jazdy w GTA IV nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, normalnie jak skręcisz to nie zarzuca Ci całym samochodem na bok tak, że jedyne co możesz to #!$%@?ć się na dach. Bujasz się