Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR Czy wyznać dziewczynie, że jestem prawiczkiem?

Przez czasy szkolne byłem bardzo wyśmiewany przez dziewczyny ze względu na mój wygląd i problemy z trądzikiem. Żadna nie chciała ze mną być, tinder też milczał. Przyzwyczaiłem się do samotności, a moja nabyta nienawiść do kobiet sprawiała, że miałem sam zostać do końca życia.
Jednakże ostatnimi czasy coś się zmieniło, zagadała do mnie dziewczyna z piekarni pod blokiem. Stwierdziła, że wpadłem jej w oko. Na początku myślałem, że to żart ale później zaczęliśmy się spotykać. Najprawdopodobniej szczerze się zakochała, sama pisze pierwsza, prosi o spotkania, szczerze wysł#!$%@?, kupuje prezenty, jakbym żył w jakimś nowym świecie.

Problem w tym, że nie miałem nigdy kontaktu z kobietą. Jestem lvl 24, ona 22 i ma za sobą 3 partnerów. Kiedyś słyszałem, że jak dziewczyna kocha to dla niej bycie pierwszą jest czymś pozytywnym ale z drugiej strony nie chciałbym wyjść na jakiegoś frajera, do tego na pewno ma jakieś doświadczenia z poprzednimi, którym mogę nie dorównać.

Niedługo jak sytuacja wirusowa się ogarnie chcemy jechać razem do hotelu. Stąd moje pytanie, czy szczerze jej o tym powiedzieć? Czy mogę ją tym przestraszyć?

#anonimowemirkowyznania #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eca5dcc49252042ed398279
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli już mieliście za sobą tą rozmowę o liczbę partnerów i ona nie zapytała o twoją - widocznie jej to nie interesuje, więc raczej jej o tym nie informuj. PS. Czemu hotel? Trochę dziwnie, chyba że mieszkacie oboje z rodzicami albo przy okazji jakiejś wycieczki (nie wiem czy bym się nie wystraszyła jakby iść do hotelu na pierwsze segzy)
  • Odpowiedz