Wpis z mikrobloga

Byłem pierwszym atakującym KOD. Z resztą dalej uważam, że był to protest oderwanych od koryta.


@pokustnik: no to się niewiele ogarnąłeś, możesz sobie strzelić drugiego liścia od razu, bo jak widać na każdym kroku przewidzieli kierunek w jakim to pójdzie i reagowali wtedy kiedy jeszcze pis mógł z twarzą pójść dobrą ścieżką. Teraz będzie kombinowanie szczucie i pałowanie.
@pokustnik: błędem — aczkolwiek bardzo zrozumiałym — jest głosowanie na prezydenta wg tego, jakim on jest człowiekiem, jak się prezentuje, jakie ma poglądy. To wszystko, paradoksalnie, nie ma prawie żadnego znaczenia — liczy się zaś to, z której jest on partii, jak się ona dogaduje z obecnym obozem rządzącym oraz jakie ta partia ma szanse na wygranie nadchodzących wyborów.

Bo prezydentura jest w Polsce nader ograniczonym środowiskiem. Może trochę zdziałać w
@soosh071: Odstaw te prochy a zobaczysz że nawet stojący na krześle Komorowski nie był takim problemem jak Duda. Tutaj mamy panisko na tronie, wydające na kancelarię więcej niż Komorowski (choć obiecywał że będzie wydawał mniej), podpisujący wszystko co mu podpiszą (pewnie prezes nie jedną pożyczkę już na niego wziął) i do tego nie potrafiący się sprzeciwić.
Nawet Komorowska coś tam robiła a ta Duda siedzi cicho i nie robi nic. I
@patool: Twierdzisz, że ktoś tam coś przewidział? Ja widzę tam grupę cwaniaków, która wykorzystała i dorobiła się na ukierunkowaniu wściekłości dwóch grup społecznych: żelaznego elektoratu PO, który był tam z czystej nienawiści, a także tracących stanowiska i przywileje powiązanych z poprzednią władzą. Ruch ten ponadto ośmieszał poważne problemy, m.in. cyrk z trybunałem konstytucyjnym, rozważając go jedynie na płaszczyźnie czarno-białej i emocjonalnej.

Ale co widział wtedy człowiek nie ustawiający się na tej
@soosh071 tylko rozumiesz że prezydent z po odrzucajacy dobre ustawy większości parlamentarnej będzie powodował obniżenie notowan PO? Analogicznie z innymi partiami Więc strzelalby w stopy własnej partii

A zmiana prezydenta na tego z innej partii spowoduje że nikt do podpisania nie będzie podrzucał bubli a bardziej dopracowane i przemyślane ustawy.

No i naprawdę uważasz ze PiS jest swoim podejściem ustawić nas wyżej w światowej hierarchii w nowym rozdaniu?
@Gohji: Nie ma czegoś takiego w PO jak dobre projekty obecnego rządu. Trzaskowski to będzie człowiek stop-klatka, długopisy to on wyrzuci od razu. W Polsce to nie działa w ten sposób ze wyborca PO zna się na polityce lub chociażby wie o czym mówią politycy partii którą popiera.To owczy pęd „bo Kaczyński” napędzany karolakiem, szycem czy inną jandą. Tak, uważam że jako niezależne państwo mamy większe szanse (co nie znaczy że
@StalowyRoman: Może twój, ja patrzę teraz tylko j wyłącznie z perspektywy obywatela kraju w którym nie ma absolutnie żadnej (lepszej) alternatywy. Widziałbym na prezydenta takiego Mentzena, gwaranta rozum ich działań. Uwierzyłbym że ten gość się postara nie szkodzić krajowi. Trzaskowski? Jak duda od Kaczyńskiego tak ten od Tuska. To jest to samo i biadolenie na wykopie tego nie zmieni.