Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?, znowu złapały mnie #feels. Dowiedziałem się, że kolejna dziewczyna z mojej przeszłości (nie byliśmy w #zwiazki, bardziej coś jak fwb) jest w ciąży, założy szczęśliwą rodzinę. Ja natomiast mam pracę którą zdążyłem znienawidzić i jestem w związku bez perspektyw którego nie chce kończyć bo mieszkając z różowym płacę grosze za mieszkanie. Najśmieszniejsze jest to, że różowy też już naciska na dzieciaka, a ja za cholerę go nie chcę, więc muszę zbalansować moment kiedy z nią zerwać żeby jak najdłużej tanio mieszkać u niej.
#gownowpis #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec9a06249252042ed39815f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania serio wolisz się sprzedawać za mieszkanie (i to nie chodzi tylko o seks, ale przebywanie z drugą osobą, spedzanie swojefo wolnego czasu, wspólne posiłki, wyjścia itp) niż płacić normalna rynkowa stawkę? xd

I co powiesz w wieku 40 lat? "Ah, może nie mam kobiety, pracy, perspektyw, dzieci czy oszczędności, ale x lat mieszkałem za pół darmo" ...
  • Odpowiedz