Wpis z mikrobloga

@v1lk: No w gminie mieliśmy kilka przypadków zarażenia koronawirusem. Myślę, że ludzie przestali się już nim przejmować bo nie czuć już tego co było jeszcze miesiąc temu. Sam osobiście już inaczej odczuwam, a to dlatego, że od 1 maja wróciłem do pracy, ale maseczkę zakładam kiedy należy.
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Jak na całą Polskę masz ze 100 zachorowań poza Śląskiem i temperatury przy których po 5 minutach w maseczce dostajesz #!$%@? to... Ciężko nie zrozumieć tych ludzi
  • Odpowiedz
@v1lk: też jestem ciekaw, co będzie na jesień i wczesną zimę. Choć już wszyscy ( np. służba zdrowia ) będą przygotowani na np. kolejna falę zakażeń, myślę że już nie będzie takiej paniki jak kilka miesięcy temu.
  • Odpowiedz
@robertx: mam świadomość, że są tacy co mają problemy z układem oddechowym, ale jak wodze, młodego faceta bez maseczki, to wiem, że nie nosi jej w imię zasady " jeb.ć nakazy, nikt nie będzie mi mówić jak mam żyć "
  • Odpowiedz
@v1lk:

#!$%@?, cena będzie wielka

xD Tak, z pewnością cena tego że rodzina na ławeczce przy lodziarni nie nosi gównomaseczki będzie wielka.

@Berkel_88:

ale jak wodze, młodego faceta bez maseczki, to wiem, że nie nosi jej w imię zasady " jeb.ć nakazy, nikt nie będzie mi mówić jak mam żyć "

Młody człowiek nie może być schorowany?

Was do tej Loży Szurów przyjmują z zaświadczeniem o niepełnosprawności intelektualnej, czy
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Już pomijając że noszenie maseczki w otwartych przestrzeniach nie ma sensu to katalog osób zwolnionych z obowiązku noszenia maseczki jest bardzo szeroki a Ty nie jesteś upoważniony do rozliczania nikogo z tego. Jak tak się boisz to zawsze możesz siedzieć w domu, będziesz w pełni bezpieczny.
  • Odpowiedz