Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: wszystko leci na lizingach, nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje nowych, salonowych i zwłaszcza za ceny katalogowe :D to tak nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym takie auta pełnią nie tylko rolę bezpiecznego i komfortowego środka transportu do podróżowania po kraju w celach zawodowych, ale też funkcję reprezentatywną i narzędzia pracy. Jedziesz na drugi koniec Polski załatwić nowy, lukratywny kontrakt dla swojej firmy (dzięki
zwłaszcza do niego dokładać


@BjornIronside: Też bym tak chciał, ale takie mamy państwo - przymusowe i oparte na podatkach. Chyba pan Tanajno nie chce tego zmieniać? Chyba nie po to był w PO?
O do w ogóle jest ten nielegalny protest? Bo gdzieś indziej zapytałem i się nie dowiedziałem? Chodzi o coś więcej niż o lanie się z policją?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kemcio: nie wiem czego chce tanajno ale mimo wszystko jest to protest przedsiębiorców. A o co? Myślę że głównie o to że rząd swoimi zarządzeniami zakazał prowadzenia niektórych dzialanosci albo je ograniczył przez co przedsiębiorcy ponoszą straty a jednoczesnie nie zostają nawet zwolnieni z podatków i zusów w momencie gdy z winy nierządu nie mają jak na te daniny zarobić.
nie zostają nawet zwolnieni z podatków i zusów


@BjornIronside: Co do ZUSu to jest pożyczka na 5k, która ma poprawić statystyki rządzącym i sprawić, że będziesz miał na ZUS na 3 miechy i nie zamkniesz w ten sposób firmy. Podatek dochodowy lub VAT zapłacisz, gdy będziesz miał dochód (większy przychód niż koszta).
Coraz bardziej myślę, że tu chodzi o nakręcenie imby i nic więcej. A szkoda.