Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 320
Panowie, mała aktualizacja

- Po wyborach Konfederacja sprzeda się PiSowi.
- Od nowego roku Konfederacja sprzeda się PiSowi.
- Przed Wielkanocą Konfederacja sprzeda się PiSowi.
- To kwestia czasu kiedy Konfederacja sprzeda się PiSowi.
- PiS na razie nie potrzebuje Konfederacji bo ma większość ale jak jej nie będzie miał to wchłonie Konfederację.

xD

#konfederacja #bekazlewactwa #urojenialewakoidalne
  • 34
@tomek0931 No to chyba oczywiste. Za chwilę będzie sytuacja typu "pis odrzuca małżeństwa homoseksualne, konfederacja zagłosowała tak jak pis, konfederacja jest pieskiem pisu" XDDDDD No chyba oczywiste że wejdą w "koalicję "jeśli mają głosować za wspólnymi rzeczami nie?

Pis jest za istnieniem w Polsce zasiłku dla bezrobotnych. Biedroń też za tym jest. Buuuuuuu, Biedroń jest za pisem!1!1!1!1!1
Neuropis musi pisać takie głupoty żeby ludzie w to uwierzyli a nie widzieli cichej koalicji PiS-ko-lewica @SzympatycznySzympans przypomnij mi, czy konfederacja popierała czy wyśmiewała protesty 5 lat temu, kiedy PiS zawłaszczał TK, sądy, media publiczne itd? Teraz się mleko rozlało i nagle się obudzili...

Konfederacja to Kukiz v2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: nie muszą się nikomu sprzedawać. Konfederacja to tacy sami kato-zamordyści jak pis. Albo i gorsi nawet. Partia wyznaniowa, która chętnie by się każdemu #!$%@? w życie z butami i mówiła co na robić. Ale najwięcej drą ryja własnie o wolności. Co za ironia;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: no nie zesraj się :D jestem na tym portalu niemal tyle lat ile ty chodzisz po tym świecie więc nie #!$%@? mi o 60 groszach za wpis :D może zamiast tego spróbuj się ustosunkować do tego co napisałem? Czy może brak argumentów jak u większości szurów? :D