Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 320
Panowie, mała aktualizacja

- Po wyborach Konfederacja sprzeda się PiSowi.
- Od nowego roku Konfederacja sprzeda się PiSowi.
- Przed Wielkanocą Konfederacja sprzeda się PiSowi.
- To kwestia czasu kiedy Konfederacja sprzeda się PiSowi.
- PiS na razie nie potrzebuje Konfederacji bo ma większość ale jak jej nie będzie miał to wchłonie Konfederację.

xD

#konfederacja #bekazlewactwa #urojenialewakoidalne
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trox: do czego mam się ustosunkować? do tego, że swoją tezę opierasz na tym, że bosak chce sie wybrać z pierwszą wizytą do Węgier? przyjazd do Węgier =/= przyjęcie zamordystycznej polityki tego kraju, antypropaganda lgbt =/= pałowanie gejow, transow i lesb. Gdzie sie objawia ten katolicki zamordyzm? jak braun powie szczęść boże? xD
ostatnio słuchałem bosaka w kwesti przeniesienia lekcji religii do kościołów i mówił, że to powinno zależeć od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trox: pierwszy tweet: też uważam, że nie można mówić wszystkiego(zresztą już teraz nie można), co to są te zasady katolickiej nauki społecznej?
drugi tweet: nie ma wolności słowa i nigdy nie bedzie
trzeci tweet: co mam rozumieć poprzez rozszerzenie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trox: no ale wytłumacz mi co to są te katolickie nauki spoleczne? co to jest rozszerzenie? czy poprzez rozszerzenie mam rozumieć kolejne 500+ czy ulgę w podatkach? jedno i drugie to rozszerzenie, a kontekst od razu się zmienia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: ale oczekujesz ode mnie, że będę cie teraz uczył? Masz Internet, poczytaj sobie o naukach kościoła. A jeśli nie wiesz jak rozumieć "rozszerzenie programu 500+" no to już nic nie poradzę. Pompujesz tak tego Bosaka, a odnoszę wrażenie, że kompletnie nie masz pojęcia o jego poglądach i postulatach. Z ciekawości i już bez zlosliwosci - ile masz lat? Pocieszające jest to, że jednak glosujesz na opozycję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trox: to ty atakujesz bosaka więc to w twojej gestii leży udowodnienie, że jest coś złego w katolickich naukach społecznych i rozszerzeniu 500+ oraz na czym to ma polegać
nikogo nie pompuje ale śpiewki o zamordyżmie, katolibanie, pałowaniu gejów itd. już są po prostu nudne
20+
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: ok. Więc od początku - bosak w swoich poglądach bywa bardziej konserwatywny od pis. Mam dość państwa wyznaniowego a Bosak jest gwarancją jeszcze większego katozamordyzmu niż przy rządach pisu. Ja mam poglądy centrowe i jestem zwolennikiem zasady złotego środka. Tak jak w kwestii aborcji - mieliśmy wypracowany dobry kompromis oczywiście prawicowi konserwatyści muszą się #!$%@?ć ludziom w życie i narzucać swoje racje. Bosak chce całkowitego zakazu aborcji więc gość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trox: to byloby to, budowa elektrowni atomowej, walka z suszą, dobrowolny zus, podwyższenie kwoty wolnej i deklaracja niepodpisania podwyższenia lub wprowadzenia nowego podatku.
Bosak nie jest idealny i światopoglądowo sie z nim nie zgadzam jednak nie ma lepszego kandydata jak dla mnie.
  • Odpowiedz