Wpis z mikrobloga

@pablito666: nie wiem czy mam ten model ale jakosc wykonania tych nac jest slaba. piankoguma na uchwycie sie poszarpala po roku, mechanizm regulacji wysokosci dziala cholernie ciezko, każde kółko jest juz w inną stronę, te z tyłu mają negatyw, jedno z przodu ma zeza. silnikowo w miare ok ale pudełko od filtra nie trzyma sie na zatrzaskach i trzeba je lapac drutem...
  • Odpowiedz
NAC LS42-146-NG 146cc


@pablito666: Hej jesteś pewien że potrzebujesz na ROD kosiarki z napędem? Przeca to pewno z 5 arów koszenia? Napisz ile kosisz co potrzebujesz w kosiarce to Ci polecę coś sprawdzonego.
  • Odpowiedz
@plk_bbl: siema. No w sumie nie tylko ja potrzebuję napędu tylko moja mama i żona, jak to baby. Ja tam bym sobie dał radę. Działka mała 25x20m więc nie ma szału. Potrzeba mi żeby zbierała do kosza ewentualnie mieliła na miał trawę.
  • Odpowiedz
@pablito666: czyli masz 500 m2, ale od tego trzeba odjąć rabaty i inne "przeszkody". Tu wystarczy każda kosiarka. Niestety do czegoś porządnego musiałbyś dołożyć: https://multimaszyny.eu/kosiarki-z-napedem/493-kosiarka-spalinowa-grass-g-force-xsz46-4w1-loncin.html

Te mam sprawdzone na serwisie. G-Force wygląda i w sprawowaniu jest trwalszy. Dużo tego sprzedawałem lokalnie i nie było skarg od Klientów. Na serwisie, tylko wymiana oleju, ostrzenie noża, czyszczenie. Czasem któraś linka po kilku latach strzeliła, ale to 30 dychy i sprawa załatwiona.
  • Odpowiedz