Wpis z mikrobloga

Piątek wieczór: dla wielu trójkowiczów jeden z tych radosnych momentów na który czekali cały tydzień. Gdybym miał otagować dzisiejszy wieczór to wrzuciłbym tagi: #smutek #nostalgia a potem #muzyka a jak #muzyka to #radosc! :D
Mirabelki i Mireczki! Wielu redaktorów odeszło z Trójki, ale jeszcze ich usłyszymy :) cieszmy się, że dzięki nowoczesnej technologii możemy być bliżej siebie :) Jesteśmy jedną wielką rodziną trójkową, która ma jeden wspólny temat:
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:MUZYKA
Dlatego może zaczniemy nasze weekendowe spotkania muzyczne? Na dzisiaj proponuję temat i proszę o odpowiedzi, które pozwolą rozkręcić imprezę :D
1. Twoja ulubiona audycja w Trójce
2. Utwór który kojarzy Ci się najbardziej z Trójką
3. Twój ulubiony utwór
Można wrzucać wszystkie punkty, albo tylko wybrane - dajcie tylko znać do czego nawiązujecie
#trojka
Zapraszam i wołam plusujących wpis:
@ameliniowyguzik @KapitanPolska @lipson @algus @almex @bigota @stanleyfinger @Nikaraguanczyk @adwplat @Zasillacz13 @panna_inga @matixrr @Askaukalis @Rzeszowiak2 @qwark @karo_lka @pan-bartolomeu-dias @Abrewiacja @Dzyndzyb @Nockphas @Ojkofobia @nielu @jawook @LisiaNora @Cococinel @pan-audytor @DinapeS @KrzemowyDuch @AgresywnyKardiolog @Ddziager @zaba34
Dodatkowo wołam patronajtów #radionowyswiat - nie prosiliście o wołanie, ale co mi szkodzi xD i tak Was zawołam :*
@plomky @Kylphi @przybiezeli-do-betlejem @aurelittoo @almex
ps. Tak, też oglądam protest przed siedzibą Trójki, ALE postarajmy się zluzować i niech nas muzyka poprowadzi :)
ps2. Jak możecie od razu wrzucajcie od razu linki do teledysków, a jak nie możecie to ja wrzucę :)
acidd - Piątek wieczór: dla wielu trójkowiczów jeden z tych radosnych momentów na któ...
  • 30
@acidd: 1.Nie umiem wybrać to napiszę mój TOP5 audycji :top wszechczasów,Za a nawet przeciw,piątkowe poranki,lista Trójki i strefa rokendrola
2.Wrzucam poniżej
3.Dire Straits - Brothers in Arms(w sumie poznałem ten kawałek w Trójce i jest to moja ulubiona piosenka)
Rzeszowiak2 - @acidd: 1.Nie umiem wybrać to napiszę mój TOP5 audycji :top wszechczasó...
@acidd:
1. Trudno wybrać, może Raport o stanie świata; zawsze byłem też fanem ZD3, choć najbardziej chyba porannej;
2.Gdy nie ma dzieci w domu - mam dość wyraziste wspomnienia związane z tą piosenką; mój młodszy brat był święcie przekonany, że jest to piosenka o wyjącej Halinie (podśpiewywał do radia: "wyje Halina wakacje");
3. Nie podejmuje się wyboru, ale w ramach listy przebojów chciałbym posłuchać tego.
Fajna inicjatywa.
@acidd: ulubionej audycji w zasadzie nie mam, bo trójka leciała tylko w samochodzie, ale jeżdżę dużo, więc słuchałam dużo. Ale jak leciała „Godzina prawdy” to często zostawalam w samochodzie żeby dosłuchać do końca.

Utwór, który mi się kojarzy? Piosenka o Andrzeju Kołaczkowskiej xD no i wiadomo, ból Kazika.

Ulubiony utwór ciężko mi wybrać. Ale dzisiaj to chyba mogłabym śpiewać z micromusic „w dupie to mam”, licząc, ze jak powtórzę kilka razy
1. Lista przebojów programu trzeciego polskiego radia, Oba topy wszech czasów, Za a nawet przeciw, Markomania, W tonacji trójki, Raport o stanie świata, w ostatnim czasie Godzina prawdy Olszańskiego, no i koncerty (chyba nie ma sensu wspominać już tych wcześniej uwalonych).
2. Z Trójką kojarzy mi się tyle piosenek, że ciężko wybrać. Każdy dziennikarz muzyczny, każda audycja i inne skojarzenie ale jak mam powiedzieć ten jeden utwór to "Brothers in Arms".
3.
Kristof7 - 1. Lista przebojów programu trzeciego polskiego radia, Oba topy wszech cza...