Wpis z mikrobloga

Piątek wieczór: dla wielu trójkowiczów jeden z tych radosnych momentów na który czekali cały tydzień. Gdybym miał otagować dzisiejszy wieczór to wrzuciłbym tagi: #smutek #nostalgia a potem #muzyka a jak #muzyka to #radosc! :D
Mirabelki i Mireczki! Wielu redaktorów odeszło z Trójki, ale jeszcze ich usłyszymy :) cieszmy się, że dzięki nowoczesnej technologii możemy być bliżej siebie :) Jesteśmy jedną wielką rodziną trójkową, która ma jeden wspólny temat:
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:MUZYKA
Dlatego może zaczniemy nasze weekendowe spotkania muzyczne? Na dzisiaj proponuję temat i proszę o odpowiedzi, które pozwolą rozkręcić imprezę :D
1. Twoja ulubiona audycja w Trójce
2. Utwór który kojarzy Ci się najbardziej z Trójką
3. Twój ulubiony utwór
Można wrzucać wszystkie punkty, albo tylko wybrane - dajcie tylko znać do czego nawiązujecie
#trojka
Zapraszam i wołam plusujących wpis:
@ameliniowyguzik @KapitanPolska @lipson @algus @almex @bigota @stanleyfinger @Nikaraguanczyk @adwplat @Zasillacz13 @panna_inga @matixrr @Askaukalis @Rzeszowiak2 @qwark @karo_lka @pan-bartolomeu-dias @Abrewiacja @Dzyndzyb @Nockphas @Ojkofobia @nielu @jawook @LisiaNora @Cococinel @pan-audytor @DinapeS @KrzemowyDuch @AgresywnyKardiolog @Ddziager @zaba34
Dodatkowo wołam patronajtów #radionowyswiat - nie prosiliście o wołanie, ale co mi szkodzi xD i tak Was zawołam :*
@plomky @Kylphi @przybiezeli-do-betlejem @aurelittoo @almex
ps. Tak, też oglądam protest przed siedzibą Trójki, ALE postarajmy się zluzować i niech nas muzyka poprowadzi :)
ps2. Jak możecie od razu wrzucajcie od razu linki do teledysków, a jak nie możecie to ja wrzucę :)
acidd - Piątek wieczór: dla wielu trójkowiczów jeden z tych radosnych momentów na któ...
  • 30
  • Odpowiedz
1. Twoja ulubiona audycja w Trójce

2. Utwór który kojarzy Ci się najbardziej z Trójką

3. Twój ulubiony utwór


@acidd: 1. Poza topami i listą, to chyba piątkowe 'ZD3' i sobotnie W tonacji Trójki.
2. "The look of love" oczywiście, oraz "James, radiogłowy i żuk z rewolwerem jadą do nikąd", którą dawno dawno temu zaczynało się MO
3. Ciężko powiedzieć, ale dajmy "Wish you were here"
  • Odpowiedz
@acidd: Audycja „Ciemna Strona Mocy„ jako sentymentalny powrót do czasów szkolnych i pierwszych randek z moim mężem. Sobotnie ciepłe wieczory, koniec roku szkolnego, puste ulice, siedzenie w starej fieście jego matki. Pożegnania zawsze trwały długo, bo akurat leciał NIN lub Tool albo coś czego nie znaliśmy, ale dobrze nam było w tej fieście.
A kawałek, który najbardziej kojarzy mi się z Trójką to CKOD i ich „Specjalnie dla tv”.
  • Odpowiedz
@acidd:
1. Piosenki bez granic, trzecia strona medalu, relacje z festiwali
2. Karp ( ͡° ͜ʖ ͡°), Wojenka, Fisz - Wiosna ’86 - mam bardzo silne wspomnienie związane z tą ostatnią. Jakoś w 2008 roku wymieniliśmy w domu rodzinnym kabinę prysznicowa, na nowa, multimedialna, z radiem. Wyszła wtedy płyta Heavi Metal i dość mocno chodziła mi po głowie. Stałem pod prysznicem i sobie pomyślałem: spoko by było
  • Odpowiedz
@acidd:
1. Zdecydowanie "Program Alternatywny" Agnieszki Szydłowskiej. To jest unikat żeby w ogólnie dostępnym radiu, w prime-time puszczać niszową muzykę.
2. Pierwsze skojarzenie, to wszystkie świąteczne Karpie. Może ktoś powiedzieć, że tandeta ale nic tak nie budowało familijności tego radia jak piosenki Andrusa. Zbierasz cała redakcję do kupy, wymyślacie lekki tekst (ale zawsze z polotem) i razem go wykonujecie.
3. Trudne i bardzo zależne od nastroju. Pierwsze z brzegu Dead Can
AlteredState - @acidd:
1. Zdecydowanie "Program Alternatywny" Agnieszki Szydłowskiej...
  • Odpowiedz
Zdecydowanie "Program Alternatywny" Agnieszki Szydłowskiej. To jest unikat żeby w ogólnie dostępnym radiu, w prime-time puszczać niszową muzykę


@AlteredState: Właśnie dzięki Trójce dowiedziałem się o wielu, wcześniej nieznanych zespołach - czy to w paśmie dziennym czy nocnym :)
  • Odpowiedz
Moją ulubioną audycją zdecydowanie był Manniak Po Ciemku.
Pamiętam jak któregoś razu p. Wojtek powiedział, że w sumie trochę przypał, bo utwór, który chce puścić, trwa dwadzieścia minut a audycja w sumie niecałą godzinę. Ale cóż... Mnie się podoba, to włączę, bo.... to moja audycja xD Do usłyszenia później, to może jeszcze coś włączę.
Wspaniałe to były muzyczne uczty z nim
  • Odpowiedz