Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 299! We wczorajszym wysrywie, którego [tfu]rca treści wideo z 8-letnim stażem wrzucił jakieś 1,5 godziny po czasie, padło 17 HASEŁ i PODWÓJNE bingo! Wyniki:
JĘZYK POLSKI: DZISIEJ; TUTEJ; zero DWAJŚCIA jeden; APYLKER; PARACOWNICY; na MIENTKO;

Brawo! INTERAKCJA Z WIDZAMI pomogła, MIEDZIANY MACGYVER wydrukował kubeczek od ZACHCIANKI dla zachcianki, tylko musi zamontować do niego tak zwany knotek, bo oryginalne mają.

1:07 MACU MACU malutkiego jak palec pomidora, który już obradza. No nie wiem, patrząc na górne łodygi to on już chyba zaczyna obumierać, ale ja tam ekspertem nie jestem. Ponadto cały czas jest problem z pleśnią, #kieleckiulaniec PRZETESTUJE patent z cynamonem. Wpisanie w google i znalezienie informacji dlaczego tak się dzieje, i jak to zwalczać, zajęło mi minutę. #!$%@?, jak można być aż tak leniwym/nieogarniętym, żeby tego samemu nie sprawdzić?

2:35 Tradycyjnie odpowie na pytanie "a co to jest?" i odsyła do ekwipunku. Wniosek prosty, rzecz w ekwipunku=REKLAMAKA.

JAPKO 2:45 O kurnia, #ussponton planuje połączyć zamki do drzwi z HOŁMKITEM. Błagam, niech to zrobi i mu się wszystkie zatną. 5:15 Odbywa się modlitwa do japkobuka, że wszystko, ale to wszystko jest w nim fajne. Tylko klawiatura gówniana. Okej!

3:24 BŁĄD TECHNICZNY, uciął zdanie przy nowej scenie.

6:42 Po narzekaniu na gównianą klawiarę, lądujemy w parkingu GALERII. Miedziana buka toczy się do iDream'a.

7:01 Przemyślenia z PRUSAKA n.t. serwisu japka, a później gubernator Copper Mountain daje popis, mówiąc że mieszka w gminie Kielce a nie mieście Kielcach, stąd sprawy z rejestracją pojazdu załatwia w Starostwie Powiatowym. Albo debil nawet nie wie gdzie mieszka, albo jako człowiekowi urodzonemu i wychowanemu w Kielcach, przez gardło nie przechodzi zbitek słów "gmina Miedziana Góra".

10:35 Starostwo Powiatowe, kolejki sakramenckie, ale chociaż tyle że ludzie mają gdzie zaparkować, JA PIERNICZE pod pracą. grubcio jest zniechęcony wizytą w urzędzie a dodatkowo jest SYTUACJA TAKA, że jest nakaz skrętu w prawo, co jest mu nie po drodze. Nie mam pojęcia czy on po prostu zgubił wątek i wcisnął cokolwiek, czy na prawdę to chciał powiedzieć.

11:40 Halinka odstawiona do szpitala, urząd odwiedzony, co tu robić, co tu robić... oczywiście, opiermandolić GRANDERA W KFC! I jest, dzień dobry, dzień dobry i jest też... #!$%@? w samochodzie na parkingu jak na JANUSZA PRZY KORYCIE przystało. Ale pamiętajcie druszlaki, on nie lubi jeść w samochodzie! #bebzunlogic

13:05 KUUURNIA, masakra, rejestracja samochodu będzie zajmowała 2 tygodnie.

Z DYSTANSEM!

Link do wysrywu: https://www.youtube.com/watch?v=_FfvTjIi0Ls&t
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 299! We wczorajszym wysrywie, którego [tfu]rca treści wideo...

źródło: comment_1590055775lgviI5Bxg7RR53zN5T9Asg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz