Wpis z mikrobloga

@WwaDdl022: bo mi się nie chce i moje życie mi odpowiada, różnica jest taka że ja nie płacze po internatach dla atencji. Poza tym to kiepskie porównanie. Ale w sumie czego się można spodziewać po człowieku który tylko szuka wymówek w życiu.
@WwaDdl022: już Ci pisałem że szkoda mi na ciebie czasu, tacy jak ty często się irytują jak ktoś im pokaże przykład obalający ich wymowkowe tezy a ja mam w dupie twoje życie więc nie mam zamiaru cię przekonywać, dobrze wiesz że mam rację a ty tylko szukasz wymówek by zakryć swoje lenistwo czy może raczej wygodnictwo.
@Andi128: Nic mnie tu nie irytuje, no może poza twoją głupotą. Nie wiem co ty w ogóle chciałeś obalać, podałeś przykład gościa, który może i został ministrem, ale nadal nikt go poważnie nie traktuje, w internecie pełno komentarzy o jego wyglądzie.
Nie masz racji, nawet obok niej nie stałeś, pisząc, że "nie chce ci się być miliarderem" sam sobie naplułeś w twarz tak naprawdę.
@WwaDdl022: widzę że Cię emocje ponoszą, zapewne #!$%@? w codziennym życiu ktorą tłumaczysz sobie niedojrzalym wyglądem, a która tak naprawdę wynika z wewnętrznego wygodnictwa i obawy przed wyjściem że strefy komfortu, nadrabiasz w internecie. No cóż, jesteś zjebem to sobie bądź ale pisałem Ci że nie mam czasu na takich wygodnickich #!$%@? niedorobow szukających tylko wymówek i atencji od podobnych zjebow więc nie wołaj mnie więcej.
@Andi128: Nie masz czasu, a ciągle odpisujesz bo wiesz, że nie masz racji, ale nie chcesz tego przyznać bo jesteś zbyt dumny. Żadne emocje mnie nie ponoszą, ale widzę ty masz z tym problem bo usilnie starasz się mnie obrazić, ale ci nie wychodzi, niestety nie ten poziom, musisz się jeszcze sporo nauczyć.