Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, o właśnie chcem wam powiedzieć, właśnie usłyszałem bo konduktorka do mnie zadzwoniła wrzuciła yy po prostu dała wysłuchać, że tą rozmowę co ja rozmawiałem ze Sławkiem, pier dolony szkodzi tylko dla mnie je bana kur wa, jak on tak może kur wa, będziesz odpowiesz za to kur wa, nie masz prawa kur wa, chcesz ze mną rozmawiać to możesz porozmawiać, a nie wrzucać na kanał swój który dostałeś ode mnie i po prostu link całe te będzie wykosowane i po prostu ty nie będziesz miał kontaktu ze mną już, skończyło się zarabiać kur wa na moich rozmowach tak samo jak Moniczka z Krakowa robiła, rozmawiała i ty wrzucasz te wszystko na kanał, jeszcze kanał dostałeś ode mnie to odpowiesz za to, ja nie będę się kur wa z tobą pier dolił i na ten temat to chciałem powiedzieć i po prostu wybacz jesteś dla mnie kur wa nikim, jesteś wykorzystywany, nie wiadomo co ty ku rwa robisz kur wa, ty sam chodzisz po lesie kur wa całe te, wszystko nagrywasz kur wa je bany śmieciu, no na ten temat to chciałem powiedzieć, na razie.
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
d.....1 - Dzień dobry, o właśnie chcem wam powiedzieć, właśnie usłyszałem bo kondukto...
  • 7
@dm101:
Pięknie by było, gdyby Struś #!$%@?ł rudego ze stanowiska i ktoś inny przejął strusia jako administrator jego kanału.
Wiadomo, że rudy zarabia na strusiu a tak to by mu się ukróciło. Rudy by kopnął w kalendarz ze złości.
Tutaj jest spore pole do popisu dla różnych kombinatorów kręcących się koło szkolnej. Zamiast dzwonić do konona z bzdurami i pognębianiem chorego człowieka to odbijcie strusia rudemu.
@dm101: #!$%@?, żeby chociaż powiedział "Sławek ty #!$%@? #!$%@?", to by się dało wyciąć ten fragment i zrobić z niego mema albo youtubowe przeróbki. A ta ameba tak to ubrała w słowa, że ni #!$%@? się nie da z tego fajnego zrobić.
@dm101: Nie wiem , według mnie duży poklask dla J00ra (mimo , że gardzę nim) , że nie kłania się tej rudej piździe na każde polecenie, ale swoją drogą któraś cwana bestia musiała donieść o poczynaniach rudzielca z bielska i ciekawe kto. Możliwe, ze boboliano 207(tfu) lub znowu jacyś mini konkurenci , kórzy chcą zabłysnąć (tym bardziej tfu)