Wpis z mikrobloga

W końcu po 3 latach od kupienia tej gry się za nią wziąłem, po 17h gry właśnie ją ukończyłem, świetna gierka naprawdę mega klimatyczna, grałem na poziomie survival i podsumowując wyszło 172 deady, trochę trudna xD Jak to w survivalach oszczędzam ammo, przeglądam wszystko itd a na końcu się okazało, że nawet magnuma nie użyłem, bo gra się już skończyła... Teraz zastanawiam się czy warto DLCki? Były często na promo za 10zł a teraz 42zł i cebula nie pozwala kupić, ale z drugiej strony ponoć opowiadają historie co się działo z Kidman i o tych skrzynko głowych xD
#gry #theevilwithin #ps4
  • 8
@camos: Oba dodatki z Kidman są warte ogrania, bo wypełniają luki fabularne w podstawce. Niestety nie są zbyt długie, każdy z nich wystarcza na około 2h zabawy. Z kolei w trzecim dodatku wcielamy się w sejfogłowego w widoku FPP i zabijamy na małych arenach fale przeciwników. Treści fabularnych tam niewiele, ale fajna odskocznia ;)
@Desolator: No właśnie fabuła mocno zakręcona, no nic, poczekam do 25 może wpadnie przecena na season pass z okazji Days of Play a jak nie wpadnie to biorę za 42zł przechodzę i lece z 2, ogrywałeś drugą część?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: Mnie najwięcej razy zabijała Lisa. To śmieszne, że grasz nawet na najłatwiejszym poziomie trudności a ona potrafi oneshotować. Chciałem platynować ale jak na najłatwiejszym miałem z nią problemy to stwierdziłem, że nie ma sensu grać na trudniejszym. Zwłaszcza, że kamera nie pomaga. Strasznie klimatyczna gra, trudna i zagmatwana. Wrócę do niej za 20 lat xD

@Mega_Smieszek: A dobra musiałem zgooglować co to za potwór, no mnie chyba nic na dłużej nie zatrzymało bardziej jakieś areny gdzie było dużo przeciwników a ja chciałem to przejść w określony sposób, żeby zaoszczędzić jak najwięcej ammo no i rzeczywiście na koniec gry miałem do wszystkiego ammo + 10 naboi do magnuma, którego nawet nie użyłem, bo chciałem trzymać na koniec xD