Wpis z mikrobloga

#tvncwel #tvpis
wykopki oświećcie mnie czym poza preferencajmi politycznymi różnią się obie wymienione telewizje. Dzisiaj miałem "przyjemność" oglądać fuckty i myślałem, że się spawiuję :).
Czy w tym kraju nawet prywatne stacje muszą lobbować za dostępem do koryta dla swoich?
Zastanawiam się gdzie się podziała ta mityczna "bezstronność" tej stacji :) o której to pisały pelikany wypokowe :) jeszcze jakiś czas temyu?
Normalnie oglądając 10min tego sufy zacząłem mieć flashbacki z wykop.ru :)
najpier mocne #!$%@?ęie o ministrze zdrowia wyklętym :), potem jakieś brednie a na koniec co?
noooooo a jak to co STADNINA :)) heh WIZYTÓWKA PLLLLL
haaa tfffuuuu
  • 15
@ameliniowyguzik: no ale to jest oczywiste, chodzi mi o standardy, niezależność, cokolwiek. BO w takim przypadku jaki jest sens mediów w PL?

ps przypominam, żeby być obiektywnym że pis odciął finansowanie wyborczej i innym mediom na rzecz swoim tubom propagandowym. Zatem stacje prywatne za czasów PO też były dotowane z budżetu pośrednio lub bezpośrednio.
@piastun: ludzie nie pamiętają, nawet tego jak cały wypok świrował jak PiS wygrał, było pięknie, przez krótką chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°) PO jak wróci, to też pocieszymy się dwa miesiące i historia zatoczy koło, jedni i drudzy siebie warci. Trzeba zrozumieć że to nie wojna PiS z PO tylko klasy politycznej z ludźmi, za PO policja tak samo #!$%@?ła ludzi jak za PiS, za PO tak
@piastun: ja uważam się za bezstronnego i jednak TVN daje dużo więcej informacji, ich komentarz to nie są aż takie fikołki czy kłamstwa. Owszem nie schlebiają Dudzie ale do tego cyrku z tvp to im daleko. Jak chce coś wiedzieć to i tak wlaczam icbs a z polskich Polsat. Tamte rozrywkowo szczególnie TVP. TVN i TVP to trochę jak CNN i russia today.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piastun: w Faktach nie ma jako ekspertów w kółko 3 kolesi z gazety wyborczej podpisanych per "publicysta" komentujących ZAWSZE zgodnie z tezą

w Faktach nie ma pasków narzucających sposób odbioru zapowiadanego materiału

w Faktach nie ma wycieczek i powiązywania wydarzeń ze sobą w stylu trójka-Trzaskowski-Smoleńsk-Tusk i wyłuszczania wypowiedzi sprzed 10 lat

w Faktach nie ma cherry-pickingu (lub jest rzadko) czyli wybierania tylko pasujących do trzy szczegółów wydarzeń

A teraz możesz mnie
@jaroty: po o mam Ciebie dodawać jak rzeczowo przedstawiłeś swoją opinię!
Mi chodzi tylko o to, że tvn to taka sama tuba propagandowa jak tvpis i niczym się nie różnią poza tym do kogo ma być skierowany materiał. Przynajmniej tak ja to widzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piastun: zacznijmy od tego że Fakty pokazują ci co się stało, ewentualnie lekko przechylając się w stronę PO, a wiadomości pokazują ci co masz myśleć, a nie przekazują informacji. Zawsze jest postawiona teza i silnie akcentowane nieokreślone "dobro POLAKUF". Zawsze coś jest "dla POLAKUF" alvo coś "naraża POLAKUF".

Poświęć kilka wieczorów - obejrzyj Fakty i Wiadomości. Spisz kolejno tak jak robi to jaxon w podsumowaniach, co obyło omawiane, a następnie to
ciiii :) jak pisałem, że za donalda policja #!$%@?ła pałami i mandatami co się rusza to mało co mnie nie zaczeli stalkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@piastun: no, wcale nie #!$%@? w cywilniaku ludzi na Marszu Równości, nie było wcale narracji płynącej z Polski i Europy że to jakieś nazistowskie zjazdy a Korwin płakał że tam ludzie z dziećmi idą, niestety sumarycznie go TVP i TVN pokazywały