Wpis z mikrobloga

DON'T BOAT YOURSELF ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak nie wystarczy dla wszystkich XD

ALE rozważamy dołączenie mięty do normalnej oferty. Na razie kolejna seria limitowana.
Nie jesteśmy jeszcze pewni, czy hype nie jest chwilowy i z czego on wynika xD

Już w piątek żelki miętowe zagoszczą znów w sklepiku i na Allegro w trzech wariantach:
1) żelki miętowe w kubku 450 gramów
2) żelki miętowe w mniejszym opakowaniu foliowym 200 gramów
3) oraz wariant dla mocno wahających się (to ja XD) żelki miętowe kubek 450 gramów mix z innymi żelkami

Na Allegro jesteśmy smart, a w sklepie od 40 CBL wysyłka to tylko 5 CBL do Paczkomatu. Aby nie wpierdzielać samej mięty, polecam oczywiście dopchać karton odpowiednio dobrocią tego typu: żelki malinki, żelki pianki, kwaśne żelki i inne żelki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dajcie kilku plusów na zachętę, to może jakieś rozdajo też się zrobi, dawno nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto #zelki #dziwnesmaki
ecco - DON'T BOAT YOURSELF ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak nie wystarczy dla wszystkich XD 

ALE ...

źródło: comment_15899903701gLZNML7T5FE6wHwOah09Q.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raz zamówiłem, mega słabe :/


@fbkq: miętowe? Co mam powiedzieć, mój TOP5 jest publicznie znany i się nie zmienia XD jak mam do wyboru piankę i żelka miętowego to zawsze wybiorę piankę w dowolnym smaku xD ale jak widać wielu osobom żelki miętowe bardzo podeszły, więc postanowiliśmy tę serię limitowaną odpalić ponownie
  • Odpowiedz
powiedz mi jak można znaleźć pracę w takim sklepie z żelkami. Jestem fanatykiem żelek


@Szeretlek: po pierwsze trzeba być weganinem, bo nie można jeść własnego towaru ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Medyc: ogólnie żelki Gusto są miększe niż Haribo, ale konfidenty przez dodatkowy proces ukwaszania ( ͡° ͜ʖ ͡°) są twardsze. Czy będą wystarczająco twarde dla Ciebie? Ciężko stwierdzić, więc może lepiej nie ryzykuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo plusuj rozdajo bo za darmo to i ocet słodki podobno xDD
  • Odpowiedz
Czy kwaśne żelki są takie kwaśne ze kręci mordką czy takie podrabiane jak wszystkie inne kwaśne, ale jednak oblepione cukrem żelki? XD


@qtaz: różne partie mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) obserwuj tag, będę wołać na radioaktywne jak już będą. Obecne są i bardziej kwaśne niż zwykłe, ale bez zrzucania atomówki na język
  • Odpowiedz
@ecco: Czy kwaśne żelki są takie kwaśne ze kręci mordką czy takie podrabiane jak wszystkie inne kwaśne, ale jednak oblepione cukrem żelki? XD


@qtaz: Osobiście polecam,kwaśniejsze są od tych "sklepowych", jedyne co to zauważyłem to im ich mniej w pudełku tym mniej kwaśne się wydają XD. Nawet dostałem bonus w postaci "Malinki" ale zamiast tych kolorowych kuleczek miała na sobie kwasek :D.
  • Odpowiedz
  • 0
@ecco nie chodzi o smak tylko o teksturę, konsystencję, po prostu są słabe;p wolę wydać 2 x tyle na haribo xD
  • Odpowiedz
@ecco: A nie myśleliście o żelkach o smaku owoców leśnych albo jakichś Jeżynowych? Nieważne czy kwaśne czy nie,ważne żeby były takie w miękkości jak te Coca-cola,żeby nie groziło zwichnięcie szczęki jak przy haribo :D
  • Odpowiedz
@ecco: Zróbcie jeszcze galaretki i wrzućcie do asortymentu to będzie calkiem miodnie. Nawet jak dalem stworzycielom spróbować to pomimo, że nie przepadają za żelkami to im smakowały, najbardziej borowki. Matual pierwsze co to sie pytała,czy nie macie właśnie galaretek owocowych w asortymencie xd. W robocie tez żelki odniosły sukces, i tu odkryłem wielki atut konfidentek, za dwa dni jak przyszedłem do pracy to właśnie tylko konfidentki zostaly bo jak to
  • Odpowiedz
@e900: ta malinka w ogóle nie miała kuleczek na sobie? :D tak jakby sam ten żelek ze środka tylko że kwaśny jak konfident? XD mutant jakiś, doprawdy
  • Odpowiedz