Wpis z mikrobloga

DON'T BOAT YOURSELF ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak nie wystarczy dla wszystkich XD

ALE rozważamy dołączenie mięty do normalnej oferty. Na razie kolejna seria limitowana.
Nie jesteśmy jeszcze pewni, czy hype nie jest chwilowy i z czego on wynika xD

Już w piątek żelki miętowe zagoszczą znów w sklepiku i na Allegro w trzech wariantach:
1) żelki miętowe w kubku 450 gramów
2) żelki miętowe w mniejszym opakowaniu foliowym 200 gramów
3) oraz wariant dla mocno wahających się (to ja XD) żelki miętowe kubek 450 gramów mix z innymi żelkami

Na Allegro jesteśmy smart, a w sklepie od 40 CBL wysyłka to tylko 5 CBL do Paczkomatu. Aby nie wpierdzielać samej mięty, polecam oczywiście dopchać karton odpowiednio dobrocią tego typu: żelki malinki, żelki pianki, kwaśne żelki i inne żelki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dajcie kilku plusów na zachętę, to może jakieś rozdajo też się zrobi, dawno nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto #zelki #dziwnesmaki
ecco - DON'T BOAT YOURSELF ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak nie wystarczy dla wszystkich XD 

ALE ...

źródło: comment_15899903701gLZNML7T5FE6wHwOah09Q.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecco: Panie ekko! Bo mi sie #!$%@?ło, i zamówiłem żelki ale nie było tych mietowych jeszcze a wy macie dlugie terminy to weź Pan dorzuć stałemu klientowi paczuszke do sprobowanka cooo Panie Ekko ;)
  • Odpowiedz
@ecco jakikchkolwiek też by się przydało, widzę że na allegro masz taki pakiet "weselny" a na sklepie go ni ma. Wesela nie planuje, ale tyle bym zamówił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ecco: Szefie, na allegro masz pan wystawione za 57 zł 4kg, a tak to bym musiał 4 razy po 1kg kupować i mie 64 zł wyjdzie na sklepie, szef mie chce ozłodziejować chyba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz