Wpis z mikrobloga

Uwaga, sięgam do swojej szklanej kuli i przewiduję przyszłość. Do drugiej tury wyborów przejdzie Duda i Trzaskowski. Walka będzie wyrównana, ale ostatecznie wygra Duda.
O jego zwycięstwie przesądzą wyborcy #konfederacja kierujący się najgłupszym z możliwych powodów, np. kurła czaskoski chce masturbować dzieci kartą lgbt. Funkcjonariusze propagandy PIS wiedzą, w które struny uderzyć, by zagrać na duszach konserw.
#polityka #wybory #neuropa #4konserwy
lewoprawo - Uwaga, sięgam do swojej szklanej kuli i przewiduję przyszłość. Do drugiej...

źródło: comment_1589958059gMDxhaHUtJhfqqMwmSNEch.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: Naprawdę jesteś tak głupi że nie jesteś w stanie zrozumieć że Twoje doświadczenia i osób wokoło nie odzwierciedlają prawie w żadnym stopniu skali kraju?

Większość moich znajomych jest za Lewica lub KO. To chyba oznacza że Lewica wygra wybory! Szok. Popatrz jak te sondaże prezydenckie kłamią! Nigdy bym nie powiedział że Duda ma takie poparcie, przecież nikt z moich znajomych nie głosuję na niego, a tych mam nawet niemało.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: ja głosuje na Trzaskowskiego żeby zrobić na złość Dudzie. 5 lat temu głosowałem na Dudę żeby zrobić na złość Komorowskiemu. Jak tendencja się utrzyma to za 5 lat zagłosuje na Bonzo żeby zrobić na złość Trzaskowskiemu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewoprawo: no ale nie trzeba nawet wyciągać tego powodu o karcie lgbt w przypadku Trzaskowskiego. To po prostu miernota polityczna co potwierdził w Warszawie. Dlatego ludzie wybiorą mniejsze zło.
  • Odpowiedz
Porównanie poglądów wyborczych do czegoś, na co wpływu się nie miało, to jest dobór nauczycieli w niewielkim mieście i wsiach wokoło to coś, na co tylko głupi mógłby sobie pozwolić.


@Shatter: Porównanie jest głupie, bo Ty tak mówisz. I dalej nie rozumiesz że Twoje doświadczenia i jakiegoś tam grona Twoich znajomych są tylko ułamkiem i nie odzwierciedlają w żaden sposób skali państwa, wbij to sobie do łba.

Dowód anegdotyczny to twoje niemądre mówienie o tym jakoby wdż to było kółko różańcowe i trzeba wincyj.

Ja jako człowiek, który szkołę skończył stosunkowo niedawno mogę w pełni zdecydowanie powiedzieć, że każda dodatkowa godzina WDŻ to katorga dla młodego człowieka, który i tak ma za dużo rzeczy
  • Odpowiedz