Wpis z mikrobloga

Uwaga, sięgam do swojej szklanej kuli i przewiduję przyszłość. Do drugiej tury wyborów przejdzie Duda i Trzaskowski. Walka będzie wyrównana, ale ostatecznie wygra Duda.
O jego zwycięstwie przesądzą wyborcy #konfederacja kierujący się najgłupszym z możliwych powodów, np. kurła czaskoski chce masturbować dzieci kartą lgbt. Funkcjonariusze propagandy PIS wiedzą, w które struny uderzyć, by zagrać na duszach konserw.
#polityka #wybory #neuropa #4konserwy
lewoprawo - Uwaga, sięgam do swojej szklanej kuli i przewiduję przyszłość. Do drugiej...

źródło: comment_1589958059gMDxhaHUtJhfqqMwmSNEch.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewoprawo: Obydwaj kandydaci popierają socjal, więc na polu gospodarczym się nie różnią.
Jeden jest postępowym lewakiem, drugi nie. Wybór dokona się na płaszczyźnie światopoglądowej.
  • Odpowiedz
Elektorat Konfederacji jest na poziomie 5 procent i składa się głównie z gówniarzerii, która w przypadku ideologicznie niepasującego kandydata w drugiej turze zwyczajnie nie zagłosuje w ogóle.


@Majk_: Ale Duda pasuje wyborcom konfederacji i to bardzo tylko mają focha bo stłukli ich na protestach. To nie jest pamiętliwy elektorat wystarczy że postraszą ich jakimś gejem i odrazu się przeproszą.
  • Odpowiedz
edukacja seksualna od dawna funkcjonuje


@Shatter: Bzdura. Istnieje jakiś dziwny substytut, który często nawet nie leżal koło prawidłowej edukacji, do tego często prowadzony przez katechetki i inne osoby o poglądach skrzywionych przez religię.

Edukacja seksualna powinna się odbywać na zasadach jasno określonych zgodnie z podstawą programową określoną przez WHO i być prowadzona przez wykwalifikowane osoby a nie siostrę Anastazję na zasadach jej wiary, mówiącej że masturbacja jest zła.
  • Odpowiedz
wsi, od czwartej klasy uczono nas o płciowości, w gimnazjum o plusach i minusach konkretnych metod antykoncepcji, o tym ze masturbacja to norma k inne takie. Co ty chcesz tam więcej umieścić?


@Shatter: No popatrz, nie wszędzie tak jest. W dużej części przypadków nie przypomina to żadnej edukacji. Twój przypadek nie określa ogółu.
  • Odpowiedz
przypadek szkoly na wsi, szkoły, która nosi imię świętego Btw, szkoły kolejnej, potrm.technikum udowadnia w moim mniemaniu tyle, że katechetki prowadzące wdż to abomimacja, a nie standard.


@Shatter: Ale co ma Twoje doświadczenie życiowe do sytuacji w całej Polsce? Mnie dla przykładu uczyła katechetka w gimnazjum a w szkole średniej moje lekcje zupełnie niczego nie przypomniały, ale nie przyjmuję że taka sytuacja jest standardem. Mówię za to że WDZ jest
  • Odpowiedz
a ja przyjmuje że twoje to patologia, moje to standard, bo tak wynika z rozeznania w środowisku


@Shatter: A nie, bo u Ciebie tak jest to na pewno jest tak wszędzie. Ty to masz szerokie horyzonty XD

Jakieś dane masz czy se tak zgodnie z chłopskim rozumem snujesz wnioski tylko w oparciu o swoje wydajemisie?
  • Odpowiedz
Ty miałeś I to jest dowód? XD


@Shatter: Taki sam jak i Twój. Naucz się że dowód anegdotyczny nie jest dowodem.

Bo tu piszą że jednak nie zawsze jest tak jak u Ciebie, więc chyba trochę jest a trochę
  • Odpowiedz