Wpis z mikrobloga

@Isanell: koty to całkiem niezłe #!$%@?, ale nie słyszałem o tym, żeby dachowce eksterminowały całą populację jakiegoś gatunku
A nawet jeśli to winę za to ponaszą ludzie, przez których kotów jest znacznie więcej niż byłoby w przyrodzie żyjących dziko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Moon_Dancer: ale za to żyją dłużej, coś za coś, a co do smutku, to się nie zgodzę, moją kotkę znajdę stresują wyjścia z domu i szczęśliwsza jest na kanapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moon_Dancer: na pewno bedzie szczesliwszy pod kolami samochodu, jak zostanie otruty, skopany lub jak zarazi sie kocia bialaczka. I juz bylo kilka gatunkow, ktore zginely przez koty ale nie moge sobie teraz nazw przypomniec. Ale liczba ptakow,.ktore gina przez koty w samym USA (3,7 miliardow) mowi sama za siebie.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie smuci, że ludzie trzymają koty w mieszkaniach i one nie znają świata poza nim. Co to za smutny kot który nigdy nie mógł upolować myszy.


@Moon_Dancer: kot że zdjęcia nie przeżyłby na wolności xD
To jest kot domowy od pierwszego przedstawiciela gatunku włącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moon_Dancer: ja #!$%@?, jak zwykle pod takimi postami znajdzie się bambinista-moralfag, co myśli, że kot to jest równie rozwinięty jak człowiek XDDDDD

tak, kot rozumie ideę więzienia i wie dokładnie za czym tęskni, co tam jest za tymi murami co mógłby zobaczyć i doświadczyć a nie może bo jego władca go więzi XDDDDD

  • Odpowiedz
dobry powód, żeby je męczyć i zamykać w więzienieach.


@Moon_Dancer: ale kto je męczy i w jaki sposób? XD
I jakie więzienie skoro piszemy o kocie domowym, nie występującym na wolności xDDDDDDD
  • Odpowiedz