Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh mireczki. Jestem całym sercem za Kazikiem i trójką. Ale uważam że część tych dziennikarzy powinno zostać wywalonych już kilka lat temu. Powiedzmy sobie szczerze - to kółeczko wzajemnego lizania się po dupach którzy żyją od 30 lat na państwowym garnuszku i uważają że coś im się należy. Pokażcie komercyjne radio gdzie jakiś dziennikarz pracuje 30 lat. Czas na zmiany jeśli to radio ma przetrwać i przyciągnąć nowych słuchaczy a nie lecieć na wspomnieniach i sentymentach. #trojka #radio #listawszechczasow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec39fc4f5c87a77924b5336
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Eh mireczki. Jestem całym sercem za...

źródło: comment_1589880319IxPPlXbVEE0vJHXbAKYC6k.jpg

Pobierz
  • 7
ŁadnaAzjatka: Dla mnie słuchanie Listy to był cotygodniowy rytuał spędzania czasu z rodziną przy fajnej muzyce. Moi rodzice słuchali Listy w młodości, później słuchali jej razem ze mną - w ten sposób zostałem przyciągnięty jako młody słuchacz. Lista miała mocny wpływ na mój gust muzyczny. Dla mnie to, co napisałeś, to jakby umarła moja żona, a ty powiedziałbyś mi, że kto niby spędza 30 lat z jedną żoną, powinna była dawno
Pokażcie komercyjne radio gdzie jakiś dziennikarz pracuje 30 lat


@AnonimoweMirkoWyznania: Nowe kolekcje ciuchów wchodzą do galerii co kilka miesięcy, drzewa potrafią rosnąć kilkaset lat, w jednym domu można mieszkać od urodzenia do śmierci. Wiek o niczym nie świadczy. Trójka od lat była 4 czy 5 radiem w Polsce, to nie jest zły wynik.

Pierwsze radio komercyjne zaczęły powstawać 30 lat temu, więc nie ma co się dziwić, że mało jest takich