Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich.
Pracuję w warszawskim korpo. Z powodu korony moja firma nieoficjalnie oglosila że powrotu do biura nie bedzie raczej do wynalezenia szczepionki. Więc praca zdalna napewno co najmniej do przyszłego roku.
Nie ma sensu dla mnie siedzieć w Warszawie i pojawił się pomysł wyjechać do innego miasta. Zastanawiam się nad wyjazdem do jakiegoś malego miasta blisko Bałtyku ( do 30km do morza) i wynająć tam mieszkanie na kilka miesięcy. Jakie miasto macie do polecania?
Ogólnie bardzo mi się podoba Gdańsk tylko raczej tam za wysokie ceny wynajmu. Generalnie dobrze zarabiam, ale myslalem zeby w tym samym czasie trochę zaoszczędzić. Czy może nie martwić się o pieniądzach i mieszkać kilka miesięcy tam gdzie chciałbym?
Jakieś inne pomysły gdzie mozna wyjechać na kilka miesięcy?

#nieruchomosci #wynajem #baltyk #urlop #warszawa
  • 49
Generalnie dobrze zarabiam, ale myslalem zeby w tym samym czasie trochę zaoszczędzić. Czy może nie martwić się o pieniądzach i mieszkać kilka miesięcy tam gdzie chciałbym?


@MrZorro: to drugie zdecydowanie. jesteś w sytuacji, która prędko się już raczej nie powtórzy - zarabiasz dobrze, masz perspektywę dalszej pracy i możesz sobie pozwolić na wyjazd gdziekolwiek.

jeśli Twoim marzeniem jest osiąść w jakiejś wiosze na Kaszubach czy innym Pomorzu to spoko, ale ja