Wpis z mikrobloga

@garfild1994g: na tym ze routery ktore maja jako takie opinie na necie to koszt rzedu 1500zl+. Reszta to syf ktory sieci komorkowe dodaja do ofert. Zdziwilem sie niemilosiernie jak przeczytalem ze router ktory dostalem od orange i zacina sie po podlaczeniu wiecej niz 2 urzadzen kosztuje wlasnie 500zl ( )
@garfild1994g: Fachowcem nie jestem ale powiem z własnego doświadczeni. Miałem cisco jakaś bieda za 200 pln bez żadnej anteny i w mieszkaniu z wielkiej płyty na każdym urządzeniu w każdym pokoju wifi hulalo elegancko. Zwiększyłem transfer u dostawcy i wymieniłem router na jakiegoś wypas Asusa dual band terefere z potężnymi antenami i było gorzej niż na starym cisco xD resety dwa razy w tygodniu bo się dławił przy netflixie na chromecacie.
@Sam_w_domu: Jest na prawde przyzwoicie. Na tym śmiesznym asusie podczas streamowania netflixa na chromecast na smart tv yt nie dało się oglądać. Na konsoli Ping+100 i dramat. Teraz córa Netflix na chromecast, ja konsola, żonka jakiś yt na telefonie i wszystko bangla. Standardowo na wifi 3 telefony, smart tv, chromecast i laptop.