Wpis z mikrobloga

Mafia: Trilogy za 100$ australijskich czyli cena nowej gry. W Polsce powinno być 289zł. Z tego co czytałem to każdą grę będzie się dało też kupić osobno więc z czego pewnie Mafia 1 będzie najdroższa z wiadomych przyczyn.

Ponoć Mafia 1 (remake) w sierpniu. Mafia 2 i 3 według przecieku jutro. Mafia 2 to remaster a Mafia 3 (ponoć) zero zmian tylko dodane dlc.

A co do ceny to uważam że jest dobrze. W cenie nowej gry dostajemy Remake, remaster i grę z dlc.
#ps4 #xboxone #pcmasterrace #mafia #mafia2 #mafia3
patrol411 - Mafia: Trilogy za 100$ australijskich czyli cena nowej gry. W Polsce powi...

źródło: comment_15898236728mg4WD7bl8G8PM6AsuA2HZ.jpg

Pobierz
  • 6
A co do ceny to uważam że jest dobrze. W cenie nowej gry dostajemy Remake, remaster i grę z dlc.


@patrol411: moim zdaniem o 100-130 za duzo, to jednak prawie 20 letnia gra, remake remakiem, ale bez przesady, wydawcy nie od dzis testuja ile moga wycisnac na nostalgii :)


Ale to tylko moje zdanie, w sumie nigdy nie kupilem zadnego odgrzanego klasyka za wiecej niz 50zl :)
@patrol411: ciekawe czy posiadacze oryginałów dostaną jakieś zniżki, niektórzy wydawcy tak robią na Steam.

Bo oczywiście na gratisowy upgrade do nowej wersji nie ma co liczyć.
Czyli 3 gry za 289zl? W sumie się opłaca jeśli w pakiecie mamy Mafię 1, rewelacyjną grę przeniesioną "do współczesnej grafiki" , Mafię 2 która aż tak się nie zestarzała i Mafię 3, którą miałem kupić wraz z nową konsolą (a pojedyńczo kosztowała 179).

A tak na marginesie.... Na microsoft store Mafia 3 jest już niedostępna, więc to chyba znak, że pojawi się teraz w ofercie tylko ta poprawiona wersja. Chociaż patrząc