Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Boże, ale Opel to jest dziadostwo xD właśnie przyjechał mi Opel Insignia z 2017 roku. Obsługa głosowa? Gada, ale na wszystkie komendy głosowe odpowiada nie rozumiem xD wykończenie plastik, tandeta. Plusik za multimedia, nawet rozbudowane, ale głośniki w porównaniu do byle jakiego modelu VAG, BMW czy choćby Toyota, to dziadostwo. W nowej Yaris lepiej grają. Grać to to nie gra jak się wydaje, że powinno. Czysto, ale lepsze brzmienie mają moje głośniki w TV. Siedzenia są fajne, miękkie, mam wersję z wentylacją i masażami, wszystko ładnie, ale są cholernie wąskie xD nie mówię że mi się dupa nie mieści, nic z tych rzeczy, ale są wąskie, przynajmniej się takie wydają. Tylna kanapa zanim zacznie grzać to trochę czasu mija, klasa premium to na pewno nie jest. Nie znalazłem ŻADNEJ zapalniczki w zasięgu kierowcy, tylko bagażnika nie sprawdziłem, zatem nie ma mowy o podłączeniu ładowarki do telefonu czy coś. Wejście USB nie obsługuje szybkiego ładowania, Android auto ładuje się wieki, Dodge Challenger robi to 3x szybciej. Wytrzymałość blachy cieniutka, auto lekko uderzone w bok, nawet poduszki nie strzeliły, a deska jest przesunięta ( ͡ ͜ʖ ͡) chyba, że ona ma być taka dziwna, to nie mam pytań co autor mial na myśli. Na plus zasługuje wygląd, z zewnątrz to jest naprawdę ładny samochód, szczególnie w OPC Line, podoba mi się, ale środek to jest bieda z nędza mimo bogatej wersji, o niektórych opcjach to w swoim 2x droższym aucie mogę pomarzyć. Tylko co z tego że są skoro nie działają jak powinny. Ogólnie takie mocne 5/10, ale no cóż, ja tym jeździć nie będę, a takie Insignie ładnie się sprzedają.
TLDR Ładna gablotka, ale typowa tandeta, tzw. gówno w złotym papierku
#samochody #motoryzacja #opel #zalesie
  • 6
@twinzpl: Opel ma być tani, dostaje się to za co się płaci

Nie ma co porównywać do droższych o połowę BMW, a w Vagach to różnie bywa bo mają auta w różnych segmentach. Jakość w Skodach czy tańszych VW też bywa r óżna

klasa premium to na pewno nie jest.


@twinzpl: no nie jest, to klasa popularna. Cennik klasy premium jest inny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: vagi mają naprawdę porządne głośniki, wszystkie, może czasem różnice robi radio, ale same głośniki dają radę. Natomiast Toyota to taki sam segment teoretycznie i robi dużo lepszą robotę w wykończeniu.