Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
znalazłem info za wal się różni, w 6b jest krótszy, i mam sprzeczne informacje co do sprzęgła i duwmasy, jedni twierdzą że są inne inni że po lifcie jest to samo
  • Odpowiedz
@rekoj: realoem.com i sprawdzasz po numerach. Z resztą jak jest taki sam wieloklin na wałku sprzęgłowym skrzyni to powinno dać się to złożyć na tarczy i docisku od starego modelu
  • Odpowiedz
@rekoj: ja się w kabelki generalnie nie bawię xD Inpą samemu ja bym się bał to ruszać, pewnie jak pojedziesz do magika od kodowania to dłużej zajmie uruchamianie komputera niż robota, z drugiej strony na allegro widzę, że moduły tempomatu kosztują po 30zł ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rekoj: Jak już chcesz wyciągać skrzynię, to ja i tak bym sprzęgło robił przy okazji xD Jeszcze taka sprawa, jak chcesz to robić sam to w tych skrzyniach są dociski samonastawne (SAC) i wypadało by mieć narzędzie do montażu tego typu sprzęgieł, ale jak masz ściągacz trójramienny i jakieś stare łożysko oporowe to na patencie da radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rekoj: No z wymianą dwumasy to tak może wyjść. Ogólnie możesz przycebulić i kupić samą tarczę i próbować to pasować ze starym dociskiem tylko że takie rozwiązania to zazwyczaj kończą się tak że cała robota w piach, bo nie pasuje, albo niby pasuje, ale jak już złożysz to nie działa xD Dobij tą dwumasę i wtedy kup cały komplet elementów pod 6b
  • Odpowiedz